Korcz, Cichopek, Kopania i Popek zachwycone kosmetykami Sanctuary Spa by Hebe!

W warszawskim hotelu Sofitel Victoria zaproszeni goście mogli poznać unikalne tekstury i wyjątkowy zapach kosmetyków Sanctuary Spa. Marki, która wywodzi się z angielskiego spa, stworzonego dla tancerek londyńskiego Royal Ballet. Na premierę kosmetycznych nowości przybyło mnóstwo znanych i lubianych pań.

Szeroka gama produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała o dużej zawartości naturalnych olejków i witamin, w połączeniu z aromaterapeutycznym i wyjątkowo trwałym zapachem pozwala stworzyć we własnej łazience prawdziwe SPA. Obecne gwiazdy, wśród nich Anna Popek, Kasia Cichopek, Anna Korcz, Lidia Kopania, Anna Iberszer, Aga Boryń i Magda Żabicka potwierdziły, że w zabieganym dniu kosmetyki Sanctuary Spa to najlepszy sposób, żeby się zrelaksować i zadbać o siebie. Marka dostępna jest wyłącznie w sieci drogerii Hebe.

Korzystając z okazji, zapytaliśmy Annę Korcz, czy jej perfekcyjny wygląd to efekt podążania za nowościami w świecie beauty? – Nie śledzę trendów, ale jak każda kobieta lubię dobrze wyglądać. Od czasu do czasu korzystam z zaproszeń na prezentacje nowości kosmetycznych. Dzięki temu nie tylko wiem, czego warto używać, żeby zatrzymać czas, a także spotykam się z koleżankami z show-biznesu. Na co dzień nie zawsze jest na to czas. Staram się jednak o siebie dbać, głównie w domu. Nie jestem osobą, która od rana do wieczora leży w salonie piękności – powiedziała gwiazda “Na Wspólnej” w rozmowie z  www.beautyfashionhealth.pl. Produkty Sanctuary Spa będą zatem idealne dla aktorki oraz dla każdej aktywnej kobiety.

Fot. materiały prasowe