Beauty Fashion Health na Gali Finałowej Modne Miasto w Rzeszowie!

Już w najbliższą sobotę 19 maja w Rzeszowie odbędzie się Final Konkursu dla projektantów mody w ramach projektu MODNE MIASTO. W jury zasiada nasza redakcyjna koleżanka Martyna Rokita. Wy również możecie dołączyć do wydarzenia, na które dostępne są bilety wstępu.Wydarzenie Modne Miasto jest formą konkursu dla młodych projektantów. Spośród prac, które dostaną się do finału jury wybierze najlepszego. Gala Finałowa 19 maja 2018 o godz. 17 w Instytucie Muzyki w Rzeszowie już za kilka dni w Rzeszowie. Organizatorzy dopinają ostatnie szczegóły wydarzenia, jury zapoznaje się z projektantami za pomocą mediów społecznościowych, tak aby podczas prezentacji na żywo móc podjąć właściwą bezstronną decyzję. Skład jury jest w tym roku bardzo szeroki, zaproszono bowiem projektantów, stylistów, blogerów, aktorów , wokalistów a także dziennikarzy show–biznesowych.

Skład Jury: Ela Piorun – projektantka, Wiganna Papina – stylistka, Anna Samusionek – aktorka, Martyna Rokita – dziennikarka z branży beauty i show-biznes, Agnieszka Żukowska – wydawca w onet.pl, Jarosław Sosnowski, naczelny www.przeambitni.pl, Katarzyna Krawczyk – projektantka, Grzegorz Czepułtowski –bloger i prezenter, Magdalena Antosiewicz – blogerka,  Lidia Kopania – wokalistka.

Głównymi  nagrodami dla Laureatów konkursu są wyjazd do strefy młodych projektantów na Fashion Week Berlin, Fasion Week Lwów i Fashion Week Mediolan. 

Publiczność będzie miała podziwiać dwie kolekcje poza konkursowe autorstwa Ela Piorun  i Marion Roscher.

Prezentację poprowadzi Conrado Moreno, a muzycznie ubogaci galę finałową Jakub Prachowski. Imprezę wspiera Urząd Miasta Rzeszowa.

Więcej informacji  na https://www.facebook.com/FasionTimeModneMiasto/

Oraz na portalu:  www.towntrendy.pl

Bilety można nabywać:

https://ekobilet.pl/daszu/modne-miasto-2018–gala-finalowa-balance-1525350458031/261652-bilety