Anna Samusionek pokazała jak radzić sobie z emocjami!

Gwiazda serialu “Na Wspólnej” pokazała się w znakomitej kondycji na scenie w oranżerii resortu Talaria SPA w Trojanowie, gdzie w miniony weekend odbyły się warsztaty, pt. “Jestem emocją”. Anna Samusionek zdradziła zgromadzonym swoje sposoby na zrozumienie sytuacji, w których się znajdujemy i pokazała jak radzić sobie z tym, co tkwi we wnętrzu każdego z nas. Portal www.beautyfashionhealth.pl miał przyjemność być patronem medialnym tego wydarzenia.

Anna Samusionek dała popis swoich umiejętności aktorskich na interaktywnych charytatywnych warsztatach z publicznością. Od lat nie była w tak doskonałej formie! Aktywność zawodowa aktorki nie ogranicza się wyłącznie do stałej obecności w serialu „Na Wspólnej” w roli intrygującej Ilony Zdybickiej. Gwiazda od ponad 20 lat występuje w monodramie „Narkomanka” na scenach w całej Polsce. Można ją również oglądać w sztuce „Pan Tadeusz na wesoło”, ale najbardziej w ostatnim czasie skupiła się na spotkaniach warsztatowych „ Jestem emocją”.

Trzy lata temu Aktorka po raz pierwszy zaprezentowała publiczności własny sposób na radzenie sobie ze złymi emocjami, które ułożyła w interaktywne warsztaty „Jestem emocją”. Publiczność entuzjastycznie zareagowała na odegrane scenki emocjonalne, w których również miała okazję uczestniczyć, dlatego też projekt jest realizowany w różnych miejscach w Polsce.

Wczorajsze spotkanie Anny Samusionek z publicznością odbyło w Talaria SPA w Trojanowie miało charakter charytatywny, wspierający Fundację Wiedza i Rozwój. Zgodnie z oczekiwaniami organizatorów w warsztatach wzięło udział ok. 100 gości oraz wielu reprezentantów mediów. Wydarzenie poprowadził Michał Misiorek, dziennikarz show-biznesowy.

Życiowe doświadczenia prelegentki pozwalają jej na bardzo wiarygodne przekazywanie idei zawartych w programie wystąpienia, w które z dużym zaangażowaniem wciąga publiczność. Idea jest prosta, uniwersalna, powracająca do korzeni każdej, jak się okazuje religii każdej: wiara, nadzieja i miłość, z nastawieniem na MIŁOŚĆ, co autorka warsztatów popiera cytatami z Biblii.

Znając medialnie historię pani Anny, można uznać, że pomysł na taką aktywność zawodową sprawdzi się znakomicie, a sama aktorka od wielu lat nie była w tak znakomitej formie. Można pozazdrościć wyglądu, figury, klasy.

Partnerzy: Talaria SPA, Świece Miolor, Creovaria, Classic Watch, Chronostar, AllMed, Biohyalux, Curamed Beauty Line, Opticcollet, Caroline Abram , Lillys Little Corner, Shintai, Fundacja Wiedza i Rozwój. PINK LOBSTER, San Pellegrino.

Fot. Materiały prasowe