SMOOTHIE z Chlorellą od Purella Food – nowy soczysty smak!

Do rodziny warzywno – owocowych SMOOTHIE z Chlorellą dołączył kolejny przedstawiciel! Odkryjcie nowy smak i poczujcie czerwoną siłę buraka w towarzystwie wiśni, aronii, truskawek i jabłka.

Owocowo – warzywna moc z zielonym akcentem!

Smoothies od Purella Food powstają ze starannie wyselekcjonowanych owoców i warzyw, pochodzących od najlepszych dostawców. Do ich produkcji nie używa się zagęszczanych soków (NFC)* ani cukru, powstają wyłącznie z naturalnych składników – dzięki temu mogą być spożywane codziennie, nie zagrażając naszemu zdrowiu i szczupłej sylwetce. Zawierają jeszcze jeden sekretnym dodatek – najczystszą na świecie chlorellę.  Pochodząca z Korei Południowej super alga wzmocni nasz organizm i dostarczy zielonej super mocy! Lista zalet tej multiwitaminy natury, jest długa. Przede wszystkim usuwa z organizmu toksyny, wolne rodniki i metale ciężkie. Naturalnie odkwasza i pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Obok nienasyconych kwasów tłuszczowych, peptydów, aminokwasów, glikoprotein, przeciwutleniaczy, alfabetu witamin i wielu minerałów, posiada najwyższą zawartość chlorofilu ze wszystkich żywych organizmów a to właśnie dzięki niemu wzrasta produkcja czerwonych krwinek w naszym organiźmie. Chlorella wzmacnia też naszą odporność i chroni przed infekcjami, szczególnie w okresie jesienno – zimowym.

*burak, jabłko, wiśnia, cytryna, aronia i truskawka, czyli czerwona siła zdrowia

Burak to naturalne źródło kwasu foliowego i żelaza, które zapobiega anemii.  Wiśnia zawiera pokaźną ilość przeciwutleniaczy – aż 400 mg/100 g, które chronią organizm przed nowotworami i procesem starzenia. Aronia, oprócz bioflawonoidów, posiada w swoim składzie zestaw witamin: C, PP, B2, B9 (czyli kwas foliowy) oraz E. Bioflawonoidy poprawiają wchłanianie i działanie witaminy C, która z kolei wpływa korzystnie na działanie innego przeciwutleniacza – witaminy E. Truskawka obniża poziom złego cholesterolu i utrudnia wchłanianie tłuszczu.

Wybierz Enjoy Pure SMOOTHIE Chlorella, a Twój organizm odwdzięczy  się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i zapewni energię na cały dzień!

smoothie purellaChlorella od Purella Food – najczystsza chlorella na świecie. Dostępna w drogeriach Rossmann i supermarketach Piotr i Paweł.

Cena: 5,99 zł
Pojemność: 200 ml