Peeling – Koronny argument w sprawie urody!

Twoja skóra po zimie wygląda na szarą i zmęczoną? Przywróć jej dawny blask dzięki profesjonalnym zabiegom złuszczania w Klinice Korona!

Choć wiosna w pełni, Ty jakoś nie cieszysz się z cieplejszych dni. Wszystko przez Twoją skórę, która po zimie jest szorstka i niemiła w dotyku. Jej odcień też pozostawia wiele do życzenia – cera jest szara, zmęczona, a Ty wyglądasz na starszą niż w rzeczywistości… Aby przywrócić skórze dawny blask, nie pomoże najlepszy krem czy intensywnie nawilżająca maseczka. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji może być tylko peeling!

Zabieg złuszczania komórek naskórka nie tylko poprawia wygląd cery, ożywia ją i nadaje blasku. Peeling ulepsza również ukrwienie komórek, dzięki czemu są one zdrowsze. Scrub możesz wykonać w domu, przy użyciu dostępnych w każdej drogerii preparatów. Jeśli jednak chcesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami, widocznymi już po pierwszej aplikacji kosmetyku, warto zdecydować się na profesjonalny zabieg wykonany w przystosowanym do tego gabinecie medycyny estetycznej, takim jak choćby Klinika Korona.

Dlaczego właśnie tam? To proste – Klinika Korona to renomowany ośrodek, który zdobył prestiż i uznanie pacjentów dzięki rzetelnej diagnostyce i leczeniu chorób piersi. Jednak Klinika Korona ma do zaoferowania również całą paletę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Najnowszy sprzęt, ekskluzywne preparaty i bogate doświadczenie personelu są najlepszą renomą Kliniki Korona – ośrodka, który łączy usługi medyczne z estetycznymi.

Jeśli zatem na wiosnę pragniesz nadać blasku swojej cerze, oddaj się w ręce specjalistów z Kliniki Korona, którzy z bogatej oferty peelingów, wybiorą zabieg idealny dla Ciebie!

Skuś się na peeling kawitacyjny, który nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale też regeneruje ją poprzez aktywne wsparcie produkcji kolagenu, elastyny czy kwasu hialuronowego. Osobom, których problemem są przebarwienia skóry, rozstępy czy blizny, warto polecić zabieg całego ciała- peeling Easy TCA. Jeśli zaś twoim marzeniem jest odmłodzona, nawilżona i elastyczna cera- zdecyduj się na peeling kwasami owocowymi (AHA), który odejmie Ci lat i sprawi, że znów z przyjemnością spojrzysz w lustro!

Peeling to zabieg, który potrafi zdziałać cuda i na nowo ożywić poszarzałą, zmęczoną cerę. Odwiedź zatem Klinikę Korona i… zmień skórę na wiosnę!

www.zdrowe-piekno.pl