Konkurs z Neutrogeną! Do wygrania 4 zestawy kosmetyków!

Dzięki doświadczeniu i nieustającym innowacjom, marka NEUTROGENA® jest dziś synonimem skutecznych, łagodnych i odżywczych dla skóry produktów pielęgnacyjnych. Cieszą się one uznaniem konsumentów i są rekomendowane przez środowiska lekarskie jako produkty najwyższej jakości. Portal Beauty Fashion Health ceni dobre kosmetyki i dba o swoich Czytelników, dlatego przygotował konkurs związany z tą wspaniałą marką. Co należy zrobić, żeby wygrać zestaw od Neutrogeny?

Wyjątkowość produktów Neutrogeny tkwi w łączeniu inspiracji ze świata przyrody z najnowszymi badaniami naukowymi w dziedzinie dermatologii. Eksperci Neutrogeny, to w dużej mierze autorytety naukowe z ogromnym doświadczeniem w obszarze kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Efektem ich badań są specjalistyczne formuły. Unikatowa i przełomowa receptura Formuły Norweskiej zrewolucjonizowała rynek kosmetyczny na świecie. Jej sekretem jest idealne zbilansowanie składników, które intensywnie nawilżają i pielęgnują nawet najbardziej wrażliwą skórę – tyle w skrócie o marce, której produkty są do wygrania w naszym konkursie.

Nagrodami w konkursie są 4 zestawy kosmetyków Neutrogena, w których skład wchodzą: odżywcza emulsja do ciała, odżywczy krem do rąk oraz ochronny sztyft do ust z filtrem SPF 20. Aby wygrać jeden z upominków należy spełnić poniższe kryteria:

1. Odpowiedzieć na pytanie: W ilu krajach dostępne są produkty marki Neutrogena?

2. Poprawną odpowiedź wraz z danymi do przesyłki wysłać na adres: beauty.konkursy@interia.pl

3. Polubić fanpage właściciela portalu www.baeutyfashionhealth.pl, czyli Marimar Studio (https://www.facebook.com/Marimar-Studio-197612683750541/?fref=ts)

4. Udostępnić na swoim Facebooku konkursowy link ze strony organizatora

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 3 maja 2016 roku. Nazwiska zwycięzców opublikujemy na fanpage’u Marimar Studio najpóźniej do 5 maja 2016 roku. Życzymy powodzenia!