Smaki jesieni z Cedrob

Nadeszła jesień – piękna i słoneczna. To idealny czas na wspólne gotowanie. Macie sprawdzone receptury na ulubione dania z gęsiny? Firma Cedrob zaprasza na kulinarną ucztę, dzięki której zaskoczycie nie jedno podniebienie!

Zapraszamy znajomych lub rodzinę na obiad, a potem spędzamy pół dnia na szukaniu przepisu w Internecie. Chcielibyśmy, aby podane przez nas dania były niepowtarzalne, a jednocześnie proste w przygotowaniu. Brzmi znajomo? Od dziś nie będzie to żadnym problemem. Przygotowanie soczystej piersi czy nogi z gęsi, upieczonych na złocisty kolor, podanych w subtelnym dodatku przypraw – mieszanki soli i pieprzu – wyzwalających bogactwo smaku przestanie być dla nas jedynie kulinarnym marzeniem. Zaserwowane na sałacie w towarzystwie warzywnych dodatków, będą idealnym przepisem na niebanalny obiad nawet dla najbardziej wymagających smakoszy. Jest to możliwe dzięki Gansephanne – Zestawowi kulinarnemu z gęsi marki Krakauerland od Cedrob.

Z kolei po długim dniu, natłoku obowiązków w domu i pracy nadchodzi upragniona chwila wytchnienia. Czas dla nas samych, który możemy sobie niezwykle umilić, chociażby kulinarnie. Z gęsiną KrakauerLand nie będzie to długie nocne gotowanie ze stosem talerzy do zmywania!

Mielibyście ochotę na kęs marynowanego fileta z gęsi na bazie oleju z dodatkiem aromatycznych przypraw? Nic prostszego! Wystarczy kupić Gansebrustfilet marki KrakauerLand, wstawić go do piekarnika, by po niedługim czasie rozkoszować się jego smakiem.
cedrob 3

cedrob 4

Gansephanne – ZESTAW KULINARNY Z GĘSI. Surowcem do otrzymywania zestawu z gęsi są: pierś oraz 2 nogi z gęsi klasy A. Waga produktu: Masa op. ok. 1300 gram. Sugerowana cena producenta za op.: ok. 26 zł 

Gansebrustfilet – Marynowany filet z gęsi, z 8% zalewą.  Produkt głęboko mrożony. Waga produktu: 400 gram. Sugerowana cena producenta za op.: ok. 10 zł