Szampon i odżywka Organix Keratin Oil

Do rodziny marki ORGANIX dołącza kolejna linia produktów – ORGANIX KERATIN OIL ZAPOBIEGAJĄCA ŁAMANIU WŁOSÓW. Szampon i odżywka z tej kolekcji wzmacniają, intensywnie odbudowują i zwiększają elastyczność włosów. Wszystko dzięki synergicznemu połączeniu olejku keratynowego i arganowego.

LINIA PRODUKTÓW Z OLEJKIEM KERATYNOWYM, ZAPOBIEGAJĄCA ŁAMANIU WŁOSÓW ORGANIX ANTI-BREAKAGE KERATIN OIL SZAMPON I ODŻYWKA REGENERUJĄCA Z KERATYNĄ KAŻDY PRODUKT – POJEMNOŚĆ: 385 ML – CENA: 35 ZŁ

LINIA OGX ANTI-BREAKAGE KERATIN OIL intensywnie wzmacnia, odbudowuje i zwiększa elastyczność włosów, zniszczonych stylizacją czy farbowaniem. Formuła opiera się na synergicznym połączeniu olejku keratynowego i arganowego, które wzmacniają i odżywiają włosy od wewnątrz, dzięki czemu stają się one mocniejsze i szybciej rosną. Wygładzające właściwości olejków zapewniają włosom naturalny i zdrowy połysk.

  • KERATYNA – działa regenerująco, nawilżająco, dodaje elastyczności, zapobiega rozdwajaniu i wzmacnia włosy. Efektem są wyczuwalnie i wizualnie zdrowsze włosy.
  •  OLEJ ARGANOWY – zawiera dużą dawkę witaminy E znanej z właściwości antyoksydacyjnych. Jest składnikiem ochronnym przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Pielęgnuje zarówno skórę głowy, jak i włosy. Organix Keratin Oil to także przyjemność dla zmysłów – aksamitna konsystencja i ciepła, pudrowa kompozycja zapachowa produktów przypadnie do gustu każdej kobiecie zwracającej uwagę na te szczegóły.Organix_Keratin_Oil_odżywka Organix_Keratin_Oil_szampon