Baw się kawą Jacobs z zestawem akcesoriów od Ani Starmach

Wiosna to wyjątkowy czas. Pachnące powietrze sprawia, że odkrywasz w sobie nowe pokłady pozytywnej energii, układasz listę postanowień i chcesz znów spędzać więcej czasu w gronie najbliższych. Czy może być ku temu lepsza okazja niż wspólne rozmowy przy kawie, a najlepiej przyrządzonej właśnie w gronie przyjaciół? Tej wiosny, by sprostać Twoim wiosennym oczekiwaniom, marka Jacobs zaprasza po raz kolejny do zabawy kawą i zachęca do poszerzania kawowych umiejętności! Specjalnie na tę okazję, ambasadorka projektu Jacobs Baw się kawą – Ania Starmach, przygotowała zestaw kawowych akcesoriów, które sprawią, że Twoja kawa stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. 

Kawowe akcesoria od Ani Starmach

Wczesna wiosna to najlepszy czas na spotkania z przyjaciółmi przy kawie, a najlepiej przy takiej, którą możecie przygotować razem. Może zorganizujecie konkurs na najpyszniejszy, lub najlepiej wyglądający kawowy napój? W wiosennej edycji projektu Jacobs Baw się kawą, Ania Starmach przygotowała zestaw akcesoriów, które sprawią, że nasza kawa będzie jeszcze pyszniejsza i będzie wyglądała jeszcze bardziej apetycznie.

Jak zdobyć kawowe akcesoria?

Aby otrzymać jedno z akcesoriów, wystarczy w czasie trwania promocji kupić minimum 1 kg kawy mielonej lub ziarnistej Jacobs lub minimum 0,4 kg kawy rozpuszczalnej Jacobs i zachować opakowania, nakrętki lub wieczka, a także paragon potwierdzający zakup produktów promocyjnych. Następnie należy udać się do wybranych salonów InMedio i Relay, aby wymienić je na nagrodę: french press, spieniacz do mleka, szklankę z podwójnymi ściankami lub zestaw: zester i klips z miarką. Promocja trwa od 1 lutego 2015 r. do 31 maja 2015r., a nagrody odbierać można od 2 marca 2015 r.do 31 maja 2015 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Jacobs to marka, która od lat skutecznie umila Polakom wspólnie spędzone chwile. Chcemy sprawić, by wiosenne spotkania przy kawie nabrały szczególnego charakteru. Teraz mamy możliwość przygotowania we własnej kuchni wyjątkowej kawy wraz z przyjaciółmi i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu – mówi Joanna Starczewska, Junior Brand Manager Convenient Coffee, Mondelez Polska.

Kawowe przepisy, szczegóły promocji, listę salonów i regulamin znajdziesz na stronie www.przepisynakawe.pl.

jacobs 2 Lyzka_i_zesterka Spieniacz