White Rebel – wiosenna liniaTop Secret Fashion Collection

Biel i czerń to jeden z najmodniejszych na wiosnę 2015 duetów kolorystycznych, na bazie których zaprojektowana została linia WHITE REBEL.To idealne na początek sezonu klasyczne zestawienie, dopełniają nadruki dużych, chromatycznych kwiatów.

Podstawowym założeniem linii jest miejski styl w sportowym, ale odświeżonym wydaniu. Nowe formy długich bluz i ultra modnych fasonów kurtek można śmiało zestawić z biało-czarnymi topami. Sukienki podkreślające sylwetkę, dzięki ciekawej strukturze użytych dzianin i tkanin, zapięciom z przodu, nadają charakter nowoczesnej, sportowej elegancji. Spodnie ze ściągaczami harmonijnie wpasowują się w miejski klimat codziennego pospiechu, a długa kamizelka zarzucona na biały top dodaje klasy stylizacji.

Linię z wiosennej kolekcji Top Secret charakteryzuje prosta  kobieca linia fasonów, podkreślona dodatkowo prążkową strukturą użytych dzianin. Całość uzupełniają praktyczne i modnewykończenia, jak: czarno-białe ściągacze, zamki i elementy sztucznej, miękkiej skórki. To, co buduje czarno-biały miejski szyk WHITE REBEL to wygoda i styl.

top secret whitte rebel 1 top secret white rebel 2 top secret white rebel 3 top secret white rebel 4

Materiały prasowe Top Secret