Kolekcja Stelli McCartney specjalnie dla Adidasa!

StellaSport, najświeższy pomysł marki adidas to połączenie intensywnych kolorów z oryginalnymi i odważnymi krojami. Pełna energii i miejskiego stylu kolekcja powstała przy współpracy z niezwykle utalentowaną i cenioną projektantką, Stellą Mc Cartney.

Najnowsza linia marki została zaprojektowana z myślą o młodych i aktywnych dziewczynach, które nie boją się odważnie łączyć casualowego wyglądu z fitnessowym lookiem. adidas StellaSport to wybuchowa mieszanka miejskiego i sportowego stylu. Stworzona przez projektantkę kolekcja ubrań i butów świetnie pasuje na każdą okazję. Można z niej skomponować modny outfit na trening, jak i spotkanie z przyjaciółmi. Energetyzujące barwy i duże nadruki sprawiają, że żadna dziewczyna nie pozostanie niezauważona.

adidas StellaSport (78) adidas StellaSport (16) adidas StellaSport (27) adidas StellaSport (34) adidas StellaSport (63)adidas StellaSport (3)

Krótkie bomber jackets z pianki, odważnie skrojone kombinezony z kolorowymi panelami, a do tego buty za kostkę w streetowym stylu – to tylko jedna z wielu propozycji outfitu StellaSport. Kolekcja nie byłaby kompletna bez idealnie dobranych dodatków. W linii StellaSport znajdują się sportowe akcesoria, w tym czapki z ciekawymi nadrukami, dziewczęce podkolanówki oraz różnokolorowe plecaki.