MARC ANTHONY – Linia Strictly Curl do pielęgnacji włosów kręconych

Loki po części uwodzą a po części prześladują… bywają dni, kiedy bardzo ciężko jest nad minizapanować. Posiadaczkikręconych włosów dzielą się na dwie grupy – takie, które całkowicie odcinają się od loków permanentnie je prostując oraz na takie, dla których ich loki nigdy nie są wystarczająco kręcone…

Linia Strictly Curl została opracowana z myślą o wszystkich rodzajach kręconych włosów. W zależności efektu jaki danego dnia chcesz osiągnąć sięgnij po odpowiedni produkt Strictly Curl aby uwydatnić  lub poskromić swoje kręcone włosy i uzyskać fryzurę marzeń.

Linia Strictly Curl to produkty, które dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym zapewniają włosom kręconym odpowiedni poziom nawilżenia zapobiegając ich wysuszeniu i puszeniu.

CURL ENVY – Krem podkreślający skręt loków poskromi nawet najbardziej niesforne loki i wydobędzie ich naturalne piękno.

Jak stosować? Niewielką ilość kremu należy rozetrzeć na dłoniach a następnie równomiernie rozprowadź na wilgotnych  włosach od nasady, aż po same końce. Dla uzyskania optymalnego efektu i dodatkowego podkreślenia loków pojedyncze pasma należy zakręcać na palcach i delikatnie ugniatać włosy od dołu podnosząc je do góry.

Pojemność 177 ml, cena około: 34,99 pln

Pojemność mini 45 ml, cena około 8,90 pln

inline (2)