TRWAŁA DEPILACJA BEZ UŻYCIA LASERA! Profesjonalna metoda redukcji nawet najjaśniejszych włosków!

Masz piegi, tatuaż, jasne włoski lub jesteś już opalona i nie kwalifikujesz się do depilacji laserem? Z myślą o tobie powstała alternatywna metoda trwałej depilacji, przystosowana również do twojego typu urody!

EpilFree to metoda optymalna dla każdego typu i koloru włosa- blond, rude, siwe, ciemne, słabe. Główną jej zaletą w porównaniu do innych metod, jest skutecznośćw redukcji meszku i jasnych włosów. Depilacja EpilFree może być stosowana u młodych osób, przeciwwskazaniem nie są również piegi ani tatu aże. A co bardzo ważne latem, metoda ta może być stosowana także przy opalonej skórze! Już po 12-24 godzinach możesz ponownie korzystać z uroków słońca.

EpilFree nie ma efektów ubocznych i nie powoduje przebarwień. Metoda przebadana dermatologicznienprzez laboratoria CosmoPar Labs we Francji oraz licencjonowana i certyfikowana przez Ministerstwo Zdrowia w Izraelu. System dedykowany jest rynkowi profesjonalnemu.

Zabieg redukcji owłosienia metodą EpilFree wykonywany jest gabinetach kosmetycznych.

EpilFree to zabieg 3 kroków:

Krok 1:Depilacja mechaniczna włosów: wosk, pasta cukrowa, igła elektryczna, pęseta.

Krok 2: Rozpylenie i naniesienie Aktywatora A, który przygotowuje wybrane, wydepilowane partie ciała do penetracji przez składniki aktywne znajdujących się w Tonerze B. Aktywator  rozszerza pory oraz dezynfekuje. Formuła Aktywatora A EpilFree, opiera się o:

  • glikol heksylenowy, który jest rozpuszczalnikiem dla składników aktywnych i zwiększa ich penetrację
  • mocznik – działając  złuszczająco, usuwa zanieczyszczenia blokujące pory, rozszerza mieszki włosowe i zwiększa przepuszczalność skóry
  • przywrotnik alpejski – ekstrakt powodujący zmniejszenie proliferacji komórek

Krok 3: Rozpylenie i wmasowanie Tonera B.

Toner B  EpilFree zawiera kompleks składników aktywnych oparty o glistnik jaskółcze ziele, przywrotnik alpejski, ekstrakt z liści eukaliptusa i rozmarynu oraz wyciąg  z kwiatu lawendy, który  skutecznie hamuje proliferację komórek włosowych, dzięki czemu następuje redukcja ilość włosów i spowolnienie ich odrostu aż do 80%*.

*po zastosowaniu odpowiedniej pod względem uwarunkowań osobniczych i partii ciała sesji.

Linia Epilfree oferuje produkty dostosowane do depilowanych partii ciała:

  • EpilFree Facial Care Serum – przeznaczone do depilacji twarzy i okolic
  • EpilFree Intim Care Serum – przeznaczone do depilacji miejsc intymnych
  • EpilFree Body Care Serum – przeznaczone do depilacji rąk, nóg, klatki piersiowej czy pleców.

Czas trwania: od 5 do 15 minut

Cena od ok. 40 zł do ok. 180 zł – w zależności od partii ciała