AVON WALK – Rusz z pomocą!

Twarzami tegorocznej kampanii Avon Walk zostały: Agnieszka Popielewicz, Małgorzata Pieczyńska i Beata Ścibakówna.

Rusza 17. edycja Marszu Różowej Wstążki organizowanego w ramach Wielkiej Kampanii Życia – AVON kontra Rak Piersi. W tegorocznej odsłonie akcja odbędzie się pod hasłem Rusz z Pomocą! – AVON WALK – Marsz Różowej Wstążki. Ta ważna inicjatywa społeczna, nie tylko szerzy wiedzę na temat profilaktyki raka piersi, ale także daje nadzieję – uświadamia Polkom, że wcześnie wykryta choroba to nie wyrok. AVON WALK – Marsz Różowej Wstążki odbędzie się 7 czerwca, dzięki wspólnemu zaangażowaniu marki AVON oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, które od wielu lat pomaga kobietom w walce z rakiem piersi.AVON_WALK_Małgorzata PieczyńskaAVON_WALK_Agnieszka-Popielewicz    AVON_WALK_Beata Scibakówna

Tegoroczny Marsz Różowej Wstążki wyrusza o godzinie 12:00 z Placu Zamkowego. Zachęcamy wszystkie Panie do czynnego udziału w akcji.

Pomóż zebrać 5000 osób! Rusz z pomocą – Zaproś najbliższych i znajomych! 

Już 7 czerwca spotykamy się na Avon Walk Marszu Różowej Wstążki 2014 w ramach wielkiej Kampanii Avon kontra Rak Piersi, organizowanym przy wsparciu Stowarzyszenia Amazonki Warszawa – Centrum, by wspólnie walczyć o zdrowie i dobre samopoczucie kobiet!

Atrakcje na evencie:

– Strefa Piękna z Weroniką Rosati i Hanią Knopińską
– Strefa Medyczna
– Strefa dla Najmłodszych z Małgosią Sochą i Jarosławem Bieniukiem
– Koncert Marysi Sadowskiej i uczestników The Voice of Poland

Rusz z pomocą już dziś:

• Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!
• Kup designerską koszulkę zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską nawww.avonwalk.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na darmowe badania USG!
• Przyjdź na AVON Walk 2014 i podejmij wyzwanie Różowej Wstążki!

avon_WALK_FINAL AVON_koszulka_front