Gwiazdy na otwarciu butiku Slim Express!

Wbrew pozorom to wcale nie butik z odzieżą! W maju odbyło się uroczyste otwarcie 13 Punktu Slim Express, który usytułowany jest w warszawskim centrum handlowym Blue City. Otwarcie to nieprzypadkowo zbiegło się z 13 miesiącem działalności firmy.

 – Trzynastka zatem jest naszą szczęśliwą cyfrą, dlatego też celebrujemy otwieranie 1 punktu na miesiąc i z tej okazji wprowadzamy do swojej oferty profesjonalną usługę dietetyka – mówią właściciele Slim Express.

Warto dodać, że miesiąc wcześniej na pierwszy rok działalności, firma wprowadziła do sprzedaży własne suplementy diety, które przyśpieszają proces spalania tkanki tłuszczowej. Główne wartości, jakie Slim Express niesie ze sobą to: aktywność fizyczna, racjonalne odżywianie, radość, wiara i  zadowolenie z samego siebie.

Tak ważnej uroczystości i liczbie towarzyszyły znane i lubiane gwiazdy. Swoją obecnością, podczas otwarcia zaszczyciły, m.in. aktorki: Agnieszka Perepeczko, Laura Łącz, Agata Załęcka, Jadwiga Gryn.

Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z przebiegiem zabiegu szybkiego i skutecznego odchudzania, wykonanego na modelce i przekonać się na własne oczy o efekcie już po 20 minutach.

Kilkoro gości zdecydowało się jeszcze tego samego dnia na zabieg.

©  2014 RN/Slim Express ©  2014 RN/Slim Express ©  2014 RN/Slim Express Agata Załęcka ©  2014 RN/Slim Express ©  2014 RN/Slim Express Agata Załęcka 2