Sabrina Pilewicz zaprezentowała kolekcję torebek “LA VITA È BELLA”!

Fot.: Radoslaw NAWROCKI / Platinium Cast

W luksusowych wnętrzach domu towarowego Vitkac odbyła się premiera nowej kolekcji galanterii Sabriny Pilewicz.

Torebki z kolekcji La Vita è Bella symbolizują kobietę spełnioną. Charakteryzuje ją pozytywny egoizm. To kobieta pewna siebie, osiągająca cele „step by step”. To także często spełniona zawodowo matka. Podobnie jak wszystkie poprzednie modele, także te nowe inspirowane są Włochami, kolebką mody i elegancji. Torebki z kolekcji La Vita è Bella nawiązują do 6, mniej lub bardziej znanych, ale równie niesamowitych włoskich miast. To, co pozostaje niezmienne i jest wspólne dla wszystkich projektów Sabriny Pilewicz to wybór oryginalnej doskonale wyprawionej skóry, finezyjne dodatki i precyzja wykonania. Prostota i architektoniczna precyzja, to znaki rozpoznawcze projektantki.

To co świeże i zupełnie nowe to innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Najnowsza linia, sygnowana wyłącznie subtelnym logo, jest ultraminimalistyczna. Zaprezentowano sześć nowych modeli: shop pery, w rozmiarze maxi, midi i mini, dwie biznesowe teczki oraz kopertówkę.

AMBASADORKĄ KOLEKCJI ZOSTAŁA TOPMODELKA KAMILA SZCZAWIŃSKA 

Fot.: Radoslaw NAWROCKI / Platinium Cast

Modele wchodzące w skład kolekcji La Vita è Bellato Napoli, Bari, Monopoli, Bologna, Genova, Venezzia.

Neapol to kipiące życiem miasto i tak samo niezłomna w codziennych trudach jest maxi torebka Napoli. To pierwszy na rynku inteligentny shopper, który dzięki ulokowanym w bokach torby magnesom dopasowuje się do zawartości. Napoli uzależnia praktycznością. To organizator kobiecej codzienności, towarzyszka w gonitwie zajęć: od niezobowiązującego lunchu, przez długi dzień pracy, po popołudnie z rodziną.  Torba zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych kobietach, które chcą czerpać z życia jak najwięcej.

Miasteczko Bari to kolebka luksusowych zakupów, a torebka Bari mimo, że bardzo wygodna nadal pozostaje elegancka.  Bari podobnie jak jej większa siostra Napoli, jest torebką inteligentną, która dzięki ulokowanym w bokach magnesom dopasowuje się do zawartości. Możliwość regulacji objętości nie ujmuje pięknej, minimalistycznej formie shoppera. Dodatkowe, wymienne długie  paski czynią torebkę jeszcze bardziej praktyczną. Uniwersalny midi rozmiar powoduje, że każda kobieta zapragnie ją po prostu mieć.

Monopoli jest czarującą miniaturką  Napoli – maxi shoppera, który jest główną torebką nowej kolekcji. Nazwę przejęła po urokliwym i jednocześnie wysublimowanym włoskim miasteczku. Bezdyskusyjnie jest uroczym atrybutem kobiecości. Wymienne, długie paski czynią mini torebkę bardziej praktyczną. Monopoli jest torebką inteligentną – dzięki ulokowanym w bokach magnesom, dopasowuje się do zawartości. To shpoper w wersji light – elegancja, wygoda i klasyka w jednym. Doskonała na wieczór i na spotkanie w ciągu dnia. Torebka do zakochania.

Torebka Bologna podobnie jak miasto, po którym nazwę przejęła to kwintesencja biznesowego sukcesu i symbol udanej kariery. To teczka, która dotrzyma kroku aktywnej kobiecie biznesu. Jest atrybutem stylu, elegancji i siły. Podkreśli kobiecość najtwardszej negocjatorki. Klasyczna i elegancka stylistyka potrafi zaskoczyć kolorem, wprowadzając barwy także do sfery zawodowej.

Genova  jest czarującą miniaturką  biznesowej teczki BOLOGNA, kwintesencji biznesowego sukcesu i symbolu udanej kariery. Lekkością i uniwersalną formą zaspokaja potrzeby aktywnych kobiet, co czyni z niej przedmiot pożądania. Mini wnętrze zaskakujące wygodą i pojemnością, poukłada drobiazgi najbardziej wymagających kobiet. Genova to doskonała towarzyszka spotkań i wieczornych wyjść. Jej biżuteryjny charakter determinuje każdą stylizację.

Genowa jest ulubionym modelem projektantki.  Ta torebka jest uosobieniem ulubionego momentu w pracy projektantki, kiedy płaska forma zamienia się w 3D. Genova i Bologna to duet doskonały – uzupełniają się wzajemnie i dookreślają styl. Genova nie jest tylko dodatkiem, to konkretna biżuteria. Dzienna i wieczorowa. Wymusza minimalizm, bo sama jest strojna i zazdrosna o spojrzenia. Determinuje styl. Jest rasowa, widoczna i szykowna. Wpisuje się dumnie w najbardziej pożądane trendy sezonu.

Wenecja – synonim bajkowej zabawy, symbol luksusu, a nader wszystko kwintesencja włoskiej elegancji. To miasto było inspiracją dla kopertówki VENEZIA. Nic nie odciąga uwagi od prostoty formy Venezii. Zapięcia, suwaki, pasek, łańcuszki, dodatki, kieszonki – wszystko jest, ale ukryte! Ta koperta to etui na tablet, klasyczny organizer. Podąża za nowoczesną kobietą, która na spotkania biznesowe chodzi z tabletem A5 a nie laptopem A4. Dodaje lekkości biznesowemu lookowi. Odczarowuje surowość świata biznesu.  Koperta nie musi być na okazje specjalne. Koperta ma czynić chwilę, chwilą specjalną. Dzień, specjalnym dniem. Puszcza oko i mówi la vita è bella.

Fot.: Radoslaw NAWROCKI / Platinium Cast