Małgorzata Socha, Weronika Rosati oraz Jarosław Bieniuk na śniadaniu prasowym z marką Avon!

 

AVON_Gosia Socha_Oksana Zharkova_Jaroslaw Bieniuk_Weronika RosatiW warszawskiej restauracji Villa Foksal odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano kosmetyczne nowości marki AVON.

Była to również znakomita okazja, by spotkać dwie wyjątkowe Ambasadorki marki – Małgorzatę Sochę i Weronikę Rosati. Po raz pierwszy w historii AVON przedstawiono również męskiego Ambasadora, którym został Jarosław Bieniuk.

Spotkanie miało charakter wiosennego spotkania w ogrodzie restauracji. Gości powitała Prezes AVON Polska – Oksana Zharkova, podkreślając, że współpraca z polskimi Ambasadorami ma dla firmy istotne znaczenie. Nad przebiegiem spotkania czuwali charyzmatyczni prowadzący – Tomasz Kammel oraz Sylwia Pilch – PR & Advertising Manager w firmie AVON. W spotkaniu uczestniczyły także ekspertki marki: dermatolog Aleksandra Jagielska oraz makijażystka Hania Knopińska. Dziennikarze i goście konferencji poznali nowe produkty z trzech kategorii: makijaż, pielęgnacja oraz kosmetyki dla mężczyzn. 

Weronika Rosati, zdradziła sekret najmodniejszego w tym sezonie makijażu. Do osiągnięcia zniewalającego efektu wystarczą: soczysta szminka Ultra Color Bold w neonowym kolorze oraz tusz do rzęs nadający megaobjętość Big&Daring Mascara.

Małgorzata Socha opowiedziała jaki jest jej przepis na piękną cerę. Aktorka zdradziła, że pomagają jej w tym nowe, ulepszone kosmetyki przeciwzmarszczkowe z serii AVON Anew Reversalist 35+. Dzięki zastosowanej w nich unikalnej technologii Tri-Elastinex regeneracja skóry odbywa się na poziomie komórkowym, co daje znakomity efekt już po kilku użyciach.  – Stosuję Anew Reversalist od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Z pewnością jest to krem godny polecenia – opowiada gwiazda seriali “Na Wspólnej” i “Przyjaciółki”.

Dla Panów marka AVON przygotowała nową linię – AVON Sport. To kolekcja dostosowana do potrzeb aktywnych mężczyzn. Bez względu na postawiony sobie cel, nowe zapachy AVON Sport – DYNAMIC FRESH, BOLD FOCUS i ACTION KICK – pozwolą  poczuć się mężczyźnie zwycięzcą w każdej sytuacji. Dodadzą energii, pewności siebie, sprawią, że żadne wyzwanie nie będzie przeszkodą. Wyjątkowość linii podkreślił Ambasador – Jarosław Bieniuk, znany piłkarz i spełniony ojciec, mąż aktorki Anny Przybylskiej.AVON_Gosia Socha_Oksana Zharkova_Jaroslaw Bieniuk_Weronika Rosati_Sylwia Pilch AVON_Anew Reversalist 35+ AVON Sport_Dynamic Fresh AVON_Mascara_Big&Daring

 Fot. Materiały prasowe