Pokonaj przeziębienie bezpiecznym sposobem!

Pelavo Med łączy dobroczynne działanie naturalnych składników roślinnych z najnowszą wiedzą medyczną oferując produkt, który leczy objawy przeziębienia.

PELAVO MED – LECZNICZA MOC ROŚLIN
Pozostaje pytanie jak leczyć, aby wyleczyć i co najważniejsze ulżyć dziecku w dolegliwościach. Katar, kaszel i stany podgorączkowe nie tylko obniżają nastrój i odbierają radość, ale i osłabiają organizm, który potrzebuje sił na walkę z wirusową infekcją górnych dróg oddechowych. Jaki lek wybrać? Jeden a może kilka? Dlatego powstał Pelavo Med – nowy syrop w rodzinie Pelavo. Pelavo Med to lek OTC, który rekomendowany jest do stosowania w objawowym leczeniu przeziębienia. Pelavo Med łączy moc naturalnych składników roślinnych z osiągnięciami medycyny, które pozwalają na standaryzację naturalnych ekstraktów roślinnych. Efekt? Każda dawka to ta sama ilość substancji aktywnej, dzięki czemu masz pewność co i w jakich ilościach podajesz swojemu dziecku. Pelavo Med zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej. Działanie tego składnika zostało potwierdzone w ponad 20 badaniach klinicznych.

Pelavo Med ma odpowiednio dobrany skład co oznacza, że zawiera jedynie niezbędne substancje pomocnicze i nie zawiera dodatkowych składników jak sorbitol, sacharoza, benzoesan sodu czy maltitol. Jedno opakowanie wystarczy na ponad 12,5 dnia kuracji**.
Pelavo Med dostępny jest w opakowaniach o pojemności 100 ml w rekomendowanej cenie 26 zł.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.
**Przy dawkowaniu 4ml 2 razy na dobę

NOWOŚĆ! Pelavo Med 
Lek OTC wydawany przez farmaceutę bez recepty

Zalecany:

  • W objawowym leczeniu przeziębienia

Zawiera:

  • Wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej
  • Odpowiednio dobrany skład – bez zbędnych substancji takich jak: maltitolu, sorbitol, sacharoza, benzoesanu sodu
  • Owocowy smak
  • Wydajne opakowanie – wystarcza na 5 dnia kuracji leczniczej.*

Dla kogo:

  • Dla dzieci od 6 lat i dorosłych

*Przy dawkowaniu 4ml 2 razy na dobę

Pelavo Med łączy dobroczynne działanie naturalnych składników roślinnych z najnowszą wiedzą medyczną oferując produkt, który leczy objawy przeziębienia.
NOWOŚĆ! Pelavo Med
Lek OTC wydawany przez farmaceutę bez recepty
Zalecany:
• W objawowym leczeniu przeziębienia
Zawiera:
• Wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt
z korzenia pelargonii afrykańskiej
• Odpowiednio dobrany skład – bez zbędnych
substancji takich jak: maltitolu, sorbitol, sacharoza,
benzoesanu sodu
• Owocowy smak
• Wydajne opakowanie – wystarcza na 12.5 dnia
kuracji leczniczej.*
Dla kogo:
• Dla dzieci od 6 lat i dorosłych
Pelavo Med, 20 mg/4 ml; 4 ml roztworu zawiera 20 mg suchego wyciągu z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniforme Curt., radix (korzenia pelargonii) –
Pelargonii radicis extractum siccum (4-25:1), roztwór doustny.
Wskazania: tradycyjny roślinny produkt leczniczy stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Produkt jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym
do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania. Pelavo Med jest wskazany do stosowania u dorosłych,
młodzieży i dzieci w wieku od 6 lat.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną (wyciąg z korzenia pelargonii), na inne gatunki pelargonii oraz na rośliny z rodziny Geraniaceae lub na
którąkolwiek substancję pomocniczą.
Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące
działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego,
bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża
Twojemu życiu lub zdrowiu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami
wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.
*Przy dawkowaniu 4ml 2 razy na dobę
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.
Pelavo Med, 20 mg/4 ml; 4 ml roztworu zawiera 20 mg suchego wyciągu z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniforme Curt., radix (korzenia pelargonii) – Pelargonii radicis extractum siccum (4-25:1), roztwór doustny.
Wskazania: tradycyjny roślinny produkt leczniczy stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Produkt jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania. Pelavo Med jest wskazany do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku od 6 lat.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną (wyciąg z korzenia pelargonii), na inne gatunki pelargonii oraz na rośliny z rodziny Geraniaceae lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.