25-LECIE LEGENDARNEJ DOMOWEJ KOLORYZACJI WŁOSÓW. EXCELLENCE CREME ŚWIĘTUJE SWOJE URODZINY!

Nowa rzeczywistość pandemiczna, z którą mierzymy się od kilkunastu miesięcy wymaga wyjątkowych działań. Dlatego też dostarczając od 25 lat innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie domowej koloryzacji włosów, Excellence Creme i tym razem rusza na ratunek. W czasach, gdy dostępność do profesjonalnych usług fryzjerskich może być ograniczana, pozostanie w domu nie stoi na przeszkodzie w osiągnięciu długotrwałego, bogatego i lśniącego koloru włosów. Realizując przełomową dla branży kosmetycznej kampanię – całkowicie nieretuszowaną, niewyreżyserowaną i nakręconą smartfonem, z wieloletnią ambasadorką L’Oréal Paris – Evą Longorią w roli głównej, podkreśla ona łatwość, z jaką możliwa jest domowa koloryzacja włosów i efekt jak z salonu, który otrzymujemy w jej wyniku.

Dzięki temu chcieliśmy wesprzeć kobiety w tej trudnej codzienności, ich pewność i wiarę w siebie, pokazując, że dbanie o siebie i swoje potrzeby jest niezwykle ważne – bo teraz bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy tego warte!” – mówi Eva Longoria.

IKONA DOMOWEJ KOLORYZACJI WŁOSÓW

Odpowiadanie na potrzeby kobiet – w każdym momencie, także tym trudnym, to idea, która przyświeca twórcom Excellence Creme niezmiennie od 25 lat. Gdy w 1995 roku narodziła się nowa legenda domowej koloryzacji włosów, wykorzystująca pionierską technologię, kobiety mogły odetchnąć z ulgą. Powstał produkt, który łączył skuteczność i bezpieczeństwo z wysoką jakością  pielęgnacji. Zapewniając aż do 100% pokrycia siwych włosów, Excellence Creme jednocześnie dba o nie na każdym etapie farbowania: o kolor, dzięki ochronnemu kremowi koloryzującemu, o skórę głowy, dzięki pielęgnującemu szamponowi o łagodnym pH oraz o kondycję włosów, dzięki odżywczej masce.

Na przestrzeni ćwierć wieku formuła była nieustannie udoskonalana. Dziś składająca się z kompozycji intensywnie działających składników – Pro-Keratyny i Ceramidów, kultowa formuła potrójnej pielęgnacji Excellence Creme jest liderem na rynku farb do włosów, z ponad 3 produktami sprzedawanymi co sekundę na całym świecie.

SIMPLY THE BEST

Może to kwestia potrójnej rutyny pielęgnacyjnej zainspirowanej przez profesjonalistów, a może długotrwały efekt w postaci głębokiego koloru, który pokrywa aż do 100% siwych włosów, ale jedno jest pewne: kobiety na całym świecie cenią sobie legendarną koloryzację Excellence Creme – za skuteczność i pielęgnację. Wynik? Excellence Creme jest ciągle najchętniej wybieranym produktem do domowej koloryzacji włosów z ponad 100 milionami sztuk sprzedawanych rocznie na całym świecie. Ale co najważniejsze, rytuał potrójnej koloryzacji włosów pokochało 99% kobiet, które go wypróbowały*.

„Najlepsza przyjaciółka” każdej brunetki i blondynki, jest uwielbiana zarówno przez kobiety o siwych włosach, jak i koneserki zmiany koloru, udowadniając, że Excellence Creme to nadal crème de la crème domowej koloryzacji.

Ponad 25 lat od stworzenia pierwszej formuły, technologia Excellence Creme pozostaje nadal punktem odniesienia w dziedzinie domowej koloryzacji włosów – jest wynikiem kilkunastu lat badań i zaangażowania w dążeniu do uzyskania wysokiego poziomu skuteczności i bezpieczeństwa farbowania. Kluczowe znaczenie dla tej innowacji ma związek między 2 polimerami, które chronią włosy zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz, podczas całego procesu farbowania. Uszczelniają je, wzmacniając ich kolor, połysk i siłę.  Z roku na rok Excellence Creme konsekwentnie podnosi poprzeczkę w dziedzinie domowej koloryzacji włosów. Jej technologia czerpie korzyści z ciągłych innowacji, dzięki wzbogaceniu o składniki takie jak Ceramidy i Pro-keratyna. Wszystko po to, aby zapewnić, że pozostanie ona najlepsza w swojej klasie”

 – twieELISABETH BOUHADANA L’Oréal Paris Global Scientific Director

Nowoczesne percypowanie kobiecości opiera się nie tylko na modzie, ale przede wszystkim na sile, odwadze i indywidualnych wyborach. Nieważne jaką decyzję podejmie kobieta, ważne, że ma odwagę kroczyć własną ścieżką! Miniony rok uświadomił nam wszystkim, że dobry partner tak w biznesie, życiu osobistym czy chociażby koloryzacji włosów jest nieocenioną wartością. Dla mnie farba Excellence Creme dzięki swej zaawansowanej technologii, łatwości użycia i precyzyjnemu działaniu zdecydowanie jest luksusowym partnerem w osiągnięciu spektakularnego efektu koloryzacji.”

PAWEŁ ZIĘBA L’Oréal Paris Hair Expert


* Test konsumencki na 342 osobach.