Książka #NIEDOPODROBIENIA od dziś w sprzedaży!

#NIEDOPODROBIENIA jest literacko – poradnikowym dziełem współpracy naszej redakcyjnej koleżanki Martyny Rokity i niezwykle barwnej postaci – Moniki Goździalskiej. Dziś – 16 października książka oficjalnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Harde.  To wyjątkowa publikacja o celebrytce, influancerce, miłośniczce fitnessu i zdrowego stylu życia i – przede wszystkim – kobiecie, takiej jak my wszystkie. Z jedną różnicą – Monika Goździalska nie boi się być sobą. Szokuje, bo nie ukrywa swoich opinii i przekonań. Plotki nie powstrzymują jej przed sprawdzaniem się w różnych dziedzinach i spełnianiem marzeń. Swoją postawą inspiruje i dodaje innym odwagi do życia pełnią. Zachęca, by tak jak ona celebrować życie, każdy dzień, każdą chwilę.

W książce #NIEDOPODROBIENIA gwiazda Instagrama dzieli się z Martyną Rokitą wspomnieniami o ojcu i szczęśliwym, aż do jego tragicznej śmierci, dzieciństwie, a także macierzyństwie, dla którego zrezygnowała z kariery modelki. W jej zwierzeniach przewijają się dzieci, przyjaciele, partnerzy. Jest o miłości, seksie, szczęściu, ale też o rozczarowaniach i rozstaniach.
Na kartach książki mówi: „Jestem Moniką, dziewczyną z sąsiedztwa, której udało się pokonać problemy, z jakimi zmaga się wielu z was. Przeżyłam śmierć bliskiej mi osoby, choroby, rozwód, depresję, rozstanie oraz powrót do ukochanego i wiele innych rzeczy, (…). Odrzucam od siebie negatywne myśli. Staram się nie przejmować błahymi sprawami i zawistnymi ludźmi, którzy nic nie wnoszą do mojego życia. Wierzę, że karma wraca, dlatego żyję w zgodzie ze sobą i nie czynię krzywdy innym, nie szukam zemsty na tych, co mnie w jakiś sposób skrzywdzili…”.
Monika Goździalska opowiada Martynie Rokicie również o show-biznesie, do którego wkroczyła w 2002 roku, biorąc udział w programie „Big Brother”, a potem „Big Brother VIP”. Zdradza kulisy „MasterChefa”. Uczestnictwo w tym show pozwoliło jej na realizację kulinarnej pasji i zapoczątkowało współpracę z telewizją. A ponieważ marzenia są po to, by je spełniać, próbuje swych sił jako projektantka. Już teraz można kupić dresy i body z kolekcji Be Happy Be Yourself. Monika Goździalska cieszy się, że jej profil na Instagramie tętni życiem niczym najruchliwsze ulice Nowego Jorku. To tu dzieli się z internautami swoim życiem, ale też wspiera tych, którzy rady i serdecznego zainteresowania potrzebują. Propaguje zdrowy styl życia – ćwiczy na siłowni i stosuje zrównoważoną dietę. Teraz każdego dnia w komentarzach pod zdjęciami oraz w prywatnych wiadomościach nie brakuje podziękowań za uśmiech i motywację do zmiany na lepsze. Jej propozycje ćwiczeń oraz przepisy kulinarne są integralną częścią książki.

Gorąco polecamy lekturę książki #NIEDOPODROBIENIA, nad którą z przyjemnością objęliśmy patronat medialny.