TOTALNIE „ZAPACHNISTE” CUDOWNE ODŻYWIENIE W NOWEJ KOLEKCJI BOHATERSKICH PRODUKTÓW AUSSIE!

Dziewczyny Aussie dobrze wiedzą, co znaczy żyć szybko. Wszystkie nocne przygody i poranne pobudki sprawiają, że włosy potrzebują dopieszczenia. Dlatego Aussie wprowadza na rynek NOWĄ kolekcję produktów, które czynią prawdziwe cuda. Tworzone z miłością, z egzotycznych australijskich składników i poparte naukowymi odkryciami (my lubimy nazywać to magią;)) sprawią, że Twoje włosy znajdą się w siódmym niebie, roztaczając zapachnistą aurę od zmierzchu do świtu.

NOWA kolekcja 48-godzinnych zapachnistych, odżywczych mgiełek wykorzystuje technologię aktywowania dotykiem, aby zapewnić Ci eksplozję zapachu, kiedy tylko dotkniesz swoich włosów lub nimi poruszysz. Linia zawiera trzy niezwykłe formuły, które podkręcą blask i gładkość kosmyków, a także ochronią ich prawdziwą świetność. Wszystkie kuszą unikalnym i smakowitym zapachem.

NOWA linia Zapachnista Gładkość opiera swój aromat na czerwonych owocach, soczystej gruszce oraz na nucie waty cukrowej. Mgiełka nasycona jest smakowitymi egzotycznymi składnikami, australijskim owocem czapetki i masłem cupuacu. Czy nie brzmi to wspaniale? Dodatkowo, unikalna formuła wygładza frywolne i puszące się kosmyki, odżywia je i jednocześnie nadaje długotrwały nieziemski zapach, tak, że będziesz chciała wąchać swoje włosy przez cały dzień! Kluczowym składnikiem mgiełki jest zapach australijskiego jaśminu, który uwalniany przy każdym ruchu włosów zabierze Cię w egzotyczną wyprawę. Dzięki niemu będziesz mogła poczuć namiastkę wakacji, wykonując proste, codzienne czynności.

Nutę bazy w zapachnistym BLASKU stanowią słodkie maliny z domieszką soczystych winogron i świeżej brzoskwini. Tą smakowitą mieszankę dopełnia woń olejku z nasion jojoby, który nada Twoim włosom zdrowy blask. Stosując mgiełkę będziesz mogła poczuć się, jak gwiazda na czerwonym dywanie! Czy nie o tym marzy każda z nas, żeby wyglądać perfekcyjnie i zachwycać każdego swoim wdziękiem? Wreszcie jest to możliwe! Dzięki mgiełce nadającej zapachnisty BLASK, będziesz mogła nie tylko wyglądać, jak milion dolarów, ale również pięknie pachnieć soczystymi owocami. Spraw, by każdy kosmyk zaczął nieziemsko błyszczeć. Zacznij lśnić pełnią blasku!

Kluczową nutą zapachową w zapachnistej OCHRONIE są cytrusy z subtelnym dodatkiem miękkiej brzoskwini, jabłek i jagód. Jak rycerz w lśniącej zbroi, nasza mgiełka chroni zmęczone kosmyki przed łamliwością, skutkami stylizacji, zanieczyszczeniami i każdym innym zagrożeniem. Oddaj swoje włosy w ręce eksperta a sama ciesz się życiem! Olejek z orzechów macadamia dzięki swoim niezliczonym właściwościom będzie czuwał nad właściwą kondycją Twoich włosów, podczas, gdy Ty pokażesz całemu światu, na co Cię stać!

Zafunduj swoim włosom cudowne odżywienie i zapachnistą woń, na którą zasługują, dzięki nowej kolekcji bohaterskich produktów Aussie!