Krem tłusty Iwostin HYDRO Sensitia – edycja limitowana

Na wyraźne życzenie konsumentek marka Iwostin „przywróciła do życia” jeden z preparatów, czyli niezawodny, zwłaszcza chłodną porą krem tłusty. Krem ma zmienioną, udoskonaloną formułę, nową nazwę, ale pozostaje tak samo skuteczny i bezpieczny w stosowaniu jak ten, do którego zdążyli już się przyzwyczaić klienci. Do aptek trafiła właśnie specjalna, limitowana edycja preparatu, przygotowana na sezon zimowo-wiosenny 2019.

Iwostin HYDRO Sensitia krem tłusty (edycja limitowana)

Krem tłusty jest przeznaczony co codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do alergii i podrażnień. Jest zalecany do stosowania szczególnie zimą i wczesną wiosną, kiedy mamy do czynienia z nieprzyjaznymi skórze czynnikami zewnętrznymi jak np. mróz i wiatr. Zawiera składniki aktywne, skutecznie zabezpieczające skórę ją przed szkodliwym działaniem tych czynników. Można stosować go miejscowo, na przesuszone, podrażnione miejsca na skórze.

Składniki aktywne:

Lipex®Omega 3/6 – przywraca równowagę hydrolipidową naskórka, poprawia funkcjonowanie jego bariery ochronnej.

Olej z pestek winogron – delikatnie natłuszcza, wygładza i regeneruje skórę. Hamuje utratę wody z naskórka, działa nawilżająco i zmiękczająco.

Pantenol – doskonale zmiękcza i nawilża naskórek, wnikając w jego głębsze warstwy.

Alantoina  – pobudza regenerację komórek naskórka oraz łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę.

Cena: 31 zł (50 ml)