Poranki w mięsnym stylu, czyli Evil zaprasza na diabelnie smaczne śniadania za 19 zł!

Budzisz się, doprowadzasz do ładu i okazuje się, że nie masz już czasu, żeby stać przy kuchni, żeby własnoręcznie zrobić sobie najważniejszy posiłek dnia, więc biegniesz na miasto w poszukiwaniu najlepszego miejsca do pobudzenia swoich kubków smakowych. W centrum stolicy przy ulicy Świętokrzyskiej 3 już od godz. 8:00 czekają na Was jedyne w Warszawie śniadania, gdzie króluje chilli con carne, kiełbaski chorizo i pyszna kawa z dolewką. Redakcja portalu www.beautyfashionhealth.pl miała przyjemność przekonać się, że dzień warto zacząć od wizyty w Steak House Evil.

W Steak House Evil śniadania za jedyne 19 złotych czekają na gości przez cały tydzień od 8:00 do 12:00. Restauracja oferuje 3 niesamowite zestawy śniadaniowe:

  • Zestaw I – chilli Con Carne, kiełbaska wołowa\kiełbaska biała, bekon, jajka sadzone, świeże i aromatyczne warzywa, masło i pieczywo
  • Zestaw II – jajka sadzone, kiełbaska chorizo, bekon, twarożek, oliwki, mini sałatka, masło i pieczywo
  • Zestaw III – jajka sadzone, twarożek, oliwki, mini sałatka, masło i pieczywo

Wybraliśmy zestaw nr II, do którego zamówiliśmy jedyną w swoim rodzaju kawę. Musimy przyznać, że po śniadaniu, podanym niemal w ekspresowym tempie, gdzie wszystko było odpowiednio ciepłe, a sadzone jajka ścięte w doskonały sposób, czuliśmy się najedzeni i pełni energii do nowych wyzwań, które czekały na nas w dalszej części dnia. Gorąco Polecamy!Obok zestawów śniadaniowych Evil serwuje jeszcze diabelską jajecznicę w cenie 12 złotych w skład której wchodzą 3 jajka na bekonie oraz pieczywo i masło. Do każdego zestawu śniadaniowego oraz diabelskiej jajecznicy bezpłatnie serwowana jest pyszna kawa z dolewką. – Nasi goście chcieli, aby śniadanie to był konkret – w Warszawie jest mnóstwo owsianek, a mało treściwych, smacznych śniadań, po których naprawdę ma się energię na cały dzień. Od kilku tygodni otrzymujemy opinie na temat karty śniadań, którą testowaliśmy w rozmaitych konfiguracjach i muszę przyznać, że nasi klienci polubili stworzone przez nas zestawy, bestsellerem jest zestaw nr 1, jedyny w Warszawie serwowany z chilli con carne – opowiada Piotr „Timi” Piotrowski, właściciel i szef kuchni Evil.

Menu Evila to nie tylko śniadania. W głównej karcie dań po godz. 12:00 znajdziemy steki wyłącznie z polskiego mięsa, Hereford i Red Angus, rib eye, polędwicę czy króla steków – legendarnego T-bone’a. Mięsożerców ucieszy jeszcze tatar wołowy, grillowane kiełbaski chorizo, żebra wołowe czy chilli con carne. Dzięki odkrytej, otwartej na gości kuchni każdy może zobaczyć, jak przygotowywany jest jego stek.

***

Marka Evil powstała w 2013 roku jako pizzeria Evil Ristorante Italiano w Szczecinie. Warszawski lokal został otwarty w czerwcu i ma powierzchnię 604 mkw. Restauracja oferuje swoim gościom 179 miejsc oraz pełną obsługę kelnerską. Evil Steak House specjalizuje się w sezonowanych stekach z wołowiny. Jako pierwsza warszawska restauracja swoim klientom proponuje steki ze strusia i śniadania z chilli con carne. Już wkrótce restauracje Evil SteakHouse w Poznaniu i Szczecinie zostaną przeniesione do większych lokali dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło cieszyć się znakomitymi stekami, a w przyszłym roku planowane jest otwarcie kolejnych lokalizacji:  Wrocławia i Gdańska. Sieć restauracji posiada w swojej ofercie własne piwo, kawę, a nawet dedykowany napój na bazie yerba mate, EvilLova Łąka.