ODKRYJ NAJNOWSZY TREND W 2018 – MAKIJAŻ POP DOLL

Wielkie wydarzenie Sephora Trend Report 2018 już na początku marca, a my już dziś prezentujemy wspaniałe klasyki makijażu, prosto z lat sześćdziesiątych, które dzięki słynnej Brigitte Bardot, Twiggy lub Françoise Hardy przeszły do historii makijażu. Na co stawiamy? Doskonała cera, policzki jak u lalki i pięknie lśniące usta! Wszystko, co niezbędne, żeby wykonać stylizację iście z filmów Hollywood znajdziecie oczywiście w Sephorze.

PORCELANOWE policzki 

Świeżość i promienny wygląd to podstawa każdego makijażu. Wymodeluj idealnie swoje policzki różem i osiągnij efekt porcelanowego blasku niczym u lalki! Intensywność koloru i rozświetlenie możesz stopniować, dzięki subtelnym odcieniom różu i rozświetlacza Too Faced.
Za pomocą dużego pędzla nałóż róż na kości policzkowe i dodaj odrobiny rozświetlacza. Użyj produktów: Peach Frost, Peach My Cheeks i Sweetie Pie!

graficzne OKO 

Wykorzystaj eyeliner, aby stworzyć niepowtarzalny efekt graficznego oka z produktami must-have od Benefit. Wskazówka: Z eyelinerem They’re real narysowanie idealnej kreski będzie naprawdę łatwe! Przedłuż ją, łącząc z dolną linią rzęs, a następnie narysuj trójkąt. Wypełnij go, nałóż tusz Bad Gal Bang, a nawet sztuczne rzęsy dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu i gotowe! BŁYSZCZĄCE usta 

Dior Addict przedstawia trzy elementy niezbędne do uzyskania ultra-błyszących ust. Zacznij od peelingu z Lip Sugar Scrub, który nawilża, wygładza i przygotowuje usta. Intensywnie trwała pomadka Lip Tattoo nada Twoim ustom koloru, a Lip Glow lub Ultra-Gloss zapewnią wykończenie błyszczące, lustrzane – takie o jakim marzysz!Fot. Sephora