Czym jest LINERASE ateloKOLAGEN i gdzie można go wykonać?

Upływający czas negatywnie wpływa na kondycję naszej skóry. Po 25 roku życia włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, rozpoczyna się nieodwracalny i nieuchronny proces stopniowego zanikania kolagenu. Skóra traci swą elastyczność, jest cieńsza, wiotka, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Dzięki zabiegom z użyciem preparatu LINERASE można skutecznie pobudzić do działania nowe włókna, a tym samym przywrócić skórze jędrność, gęstość i elastyczność. O to wszystko zadbają eksperci kliniki Skin Beauty.

W jaki sposób opóźnić procesy starzenia by cieszyć się młodzieńczym wyglądem jak najdłużej? Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety oferując zabieg, który w sposób naturalny i małoinwazyjny utrzyma skórę w dobrej kondycji, przywracając jej świeżość i dawny blask.

Kolagen to najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia, że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona. Można porównać go do rusztowania. U młodych osób taka podpora jest trwała i mocna, jednak wraz z upływem czasu staje się coraz słabsza i mniej stabilna. Dzieje się tak dlatego, że z wiekiem zaczyna go ubywać. Tak delikatna, pozbawiona sprężystości i gęstości skóra łatwo ulega “sile grawitacji” w wyniku czego powieki opadają, a owal twarzy zniekształca się poprzez pojawienie się “chomików” i “obwisłych” podbródków. Możemy temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku.

Nowej generacji ateloKOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

MIMO IŻ, LINERASE JEST W POLSCE STOSUNKOWO NOWYM ZABIEGIEM, TO LEKARZE MEDYCYNY ANTI AGING ORAZ ICH PACJENCI JUŻ OCENIAJĄ PREPARAT JAKO WYSOCE SKUTECZNY W WALCE Z WIOTKOŚCIĄ NAJDELIKATNIEJSZYCH OKOLIC CIAŁA.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, obrazującego zabieg. Naszym zdaniem, nie ma się czego bać!

Na zabieg LINERASE zapraszamy do warszawskiej kliniki Skin Beauty, mieszczącej się przy ul. Modzelewskiego 35 w lokalu U8.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.skinbeauty-klinika.pl/

Warto skorzystać z dodatkowych PROMOCJI: do końca roku 2017 do zabiegów pielęgnacyjnych na twarz 30 – minutowy drenaż nóg o wartości 60 zł – gratis!!! Ale to nie koniec niespodzianek! Dla każdego nowego klienta 15 – minutowy darmowy masaż twarzy połączony z fachową konsultacją kosmetologa, dotyczącą dopasowania zabiegów do rodzaju skóry.

fot. materiał prasowy