Iwostin Aspiria – antyperspiranty na każdą sytuację!

Na rynku pojawiła się nowa linia antyperpirantów Iwostin Aspiria. W miejsce poprzednich dwóch preparatów, w serii pojawiły się trzy całkiem nowe, innowacyjne dermokosmetyki. Poznajcie ich właściwości!

Antyperspirant roll-on 48h Iwostin Aspiria skóra normalna (nowość!)

Hamuje nieprzyjemny zapach już po 1. użyciu. Pomaga utrzymać uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień, sprawia, że skóra jest miękka i gładka. Jest skuteczny w stresowych sytuacjach, nie pozostawia uczuci lepkości skóry. Przeznaczony do skóry normalnej. Zawarty w produkcie składnik TEFLOSE®, zapewnia ochronny płaszcz przeciw bakteriom.

Cena: ok. 30 zł (50 ml, roll-on)

Antyperspirant roll-on 48h Iwostin Aspiria skóra wrażliwa (nowość!)

Hamuje nieprzyjemny zapach już po 1. użyciu. Pomaga utrzymać uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień, koi i łagodzi podrażnienia, nie wysusza skóry. Jest skuteczny w stresowych sytuacjach, nie pozostawia uczuci lepkości skóry. Zawarty w produkcie ekstrakt z aloesu sprawia, że preparat może być stosowany u osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Może być stosowany po goleniu lub depilacji.

Cena: ok. 30 zł (50 ml, roll-on)

Antyperspirant roll-on blocker 72h Iwostin Aspiria (nowość!)

Już po pierwszym użyciu redukuje nadmierne pocenie aż do 72 godzin i skuteczność ta wzrasta z każdą kolejną aplikacją. Pomaga utrzymać długotrwałe uczucie świeżości i komfortu, nie wysusza skóry. Jest skuteczny w stresowych sytuacjach. Dzięki obecności innowacyjnego składnika usNeo™, niweluje nieprzyjemny zapach, powstający w wyniki namnażania się bakterii. Przeznaczony do skóry normalnej i wrażliwej.

Cena: ok. 34 zł (50 ml, roll-on)