Świecowanie uszu jednym ze sposobów na bóle głowy!

Dzięki salonowi Mimi Spa, mieliśmy okazję przetestować, mało spotykany w innych gabinetach, ale bardzo skuteczny zabieg świecowania uszu. Jesteśmy pod dużym wrażeniem tej usługi, dlatego postanowiliśmy przybliżyć, na czym polega.

Świecowanie uszu jest zabiegiem medycyny alternatywnej, zalecanym w celu usunięcia nadmiaru woskowiny, a także w przebiegu różnych schorzeń uszu, gardła i nosa. Świecowanie polecamy również osobom zmagającym się z szumami w uszach różnego pochodzenia, bólami i zawrotami głowy, migreną i zespołem przewlekłego zmęczenia. Zabieg polega na umieszczeniu w uchu zapalonej  świecy, nasączonej specjalnie skomponowaną  mieszanką ziół. Pod wpływem ciepła w kanałach uszu i zatok tworzy się podciśnienie. Powoduje to krążenie ciepłego powietrza oraz dostarcza do wnętrza ucha stężoną parę wzbogaconą ziołowymi substancjami zawartymi w świecach. Po zabiegu 90 % klientów  odczuwa uczucie lekkości w uszach i zatokach. Wytworzone ciepło stabilizuje ciśnienie krwi, wspomaga system immunologiczny i stymuluje system limfatyczny. Do całego ciała dostarczona zostaje pozytywna energia. Zabieg  jest skuteczny i bardzo przyjemny (relaksujący).

Świecowanie uszu jest wskazane przy:
– błędnikowym zaburzeniu równowagi

– bólach głowy
– bólach uszu
– katarze, zapaleniu zatok
– migrenach
– szumach w uszach
– uczuciu ucisku w głowie
– utrzymaniu higieny ( usuwa nadmiar woskowiny)
– zaburzeniu krążenia
– zaburzeniu ostrości słuchu, niedosłuchu
– zaburzeniu słuchu
– zapaleniu ucha środkowego
– zatkanych uszach

Przeciwwskazania:
– otwarty wyciek ropy z ucha

– perforacja błony bębenkowej
– uczulenie na produkty pszczele
– urazy głowy
– zdiagnozowany tętniak naczyń krwionośnych mózgu

Czas zabiegu: 30 minut

Warto zapisać się przynajmniej na jeden zabieg, żeby sprawdzić, czy nie mamy, np. stanu zapalnego. W przypadku problemów, poleca się przynajmniej trzy wizyty w gabinecie, ale każdy człowiek jest indywidualnym przypadkiem, więc reaguje inaczej. Zespół Beauty Fashion Health zapewnia, że świecowanie uszu jest w stu procentach bezpieczne i bezbolesne, a wszystkie usługi w Mimi SPA są wykonywane przez odpowiednio przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników. 

Gorąco polecamy!

Mimi SPA mimi spa logo

ul. Drawska 29 A / 90 

02-202 Warszawa

www.mimispa.pl