Monika Goździalska znów w swoim żywiole!

Modelka, której pasją jest gotowanie snów pokazuje na wizji na co ją stać. I trzeba przyznać, że na talerzu potrafi czynić cuda. Docenili to producenci programu “Dzień dobry, Polsko!”, którzy uwierzyli w jej nowy projekt, pt. “Kulinarny zawrót głowy”. Jak widać po sukcesach w tvnowskim “MastrChefie” przyszedł czas na TVP1.

Programy kulinarne od  wielu sezonów stanowią nieodłączny element ramówek stacji telewizyjnych. Ich prowadzący w błyskawicznym tempie stają się osobami rozpoznawalnymi, autorytetami i ekspertami, a widzowie zyskują wiedzę i świadomość, jak jeść zdrowo, smacznie, różnorodnie i ekonomicznie.

Monika Goździalska swoją przygodę z mediami zaczynała od udziału w programie “MasterChef” na antenie TVN, potem wielokrotnie demonstrowała swoje pomysły i umiejętności kulinarne w śniadaniówce “DDTVN”. Tworzyła też media od innej strony, bo przez kilka lat była prezesem wydawnictwa Extra Media, a ostatnio dyrektorem zarządzającym TOTV. Po krótkiej przerwie, spowodowanej porządkowaniem spraw rodzinnych, zdrowotnych i pisaniem książki kucharskiej, gwiazda powraca na wizję z autorskim programem „Kulinarny zawrót głowy”, w którym podzieli się z widzami łatwymi, prostymi w przygotowaniu i  wymagającymi mało czasu na przygotowanie – pomysłami na zdrowe posiłki, tak istotne dla naszego prawidłowego funkcjonowania w zabieganej codzienności. Różnorodność tematów, przedstawionych przez autorkę i prowadzącą w jednej osobie naprawdę może przyprawić o zawrót głowy, a już na pewno warto z nich skorzystać  w  naszej domowej kuchni. Program  emitowany będzie  w TVP, codziennie w porannym paśmie „Dzień Dobry, Polsko!”.

monika goździalska 3