Nowe spojrzenie na falbanki!

Mocnym trendem w tym sezonie są falbanki. To właśnie one w ostatnim czasie coraz częściej zdobią ubrania gwiazd, celebrytek i blogerek modowych. Występują nie tylko w formie zwiewnej, romantycznej i frywolnej, ale tej wiosny i lata najbardziej poszukiwane są w stylu eleganckim, kobiecym, efektownym i niesztampowym.

Skupimy się na tych ostatnich, ponieważ podoba nam się wykreowany nowoczesny i niestereotypowy wymiar falban i falbanek.

Kobiece, z dodatkową nutką ekstrawagancji – takie właśnie są kreacje ozdobione falbankami z najnowszej kolekcji SU unusual woman. Rękawy z krótkiej falbanki, albo wręcz przeciwnie – z długiej i lejącej się lub tylko wykończenie z falban – takie zdobienia znajdziecie, między innymi na na bluzkach oraz sukienkach. Duże, małe, delikatne albo jako dominujący dekor ubrania – jest w czym wybierać.  Dodatkowo w bieżącej kolekcji SU unusual woman, znajdziecie najmodniejsze w tym sezonie asymetryczne falbanki. To właśnie one są hitem sezonu i warto posiadać je w swojej szafie, ponieważ, jak prognozują znawcy mody, ten trend jeszcze długo będzie na topie.

Zobaczcie propozycje stylizacji z najmodniejszymi w tym sezonie wzorami falban i falbanek.

SUunusualwoman1
SUunusualwoman6SUunusualwoman5 SUunusualwoman7 SUunusualwoman8

Zapraszamy do sklepu oraz na fan page marki SU: www.su-online.pl i https://www.facebook.com/suunusualwoman/