Paulina Koziejowska – pogodynka stacji Nowa TV!

Dziś w dziale People – Sylwetki prezentujemy Paulinę Koziejowską, dziennikarkę znaną z wielu stacji telewizyjnych oraz reporterkę SE.TV, która niedawno zadebiutowała w roli pogodynki Nowej TV. Kiedy Paulina czaruje widzów swoim pięknym uśmiechem, od razu nawet pochmurny dzień staje się lepszy, a na antenie często towarzyszy jej Jarosław Kret.

W marcu br. Paulina Koziejowska dołączyła do zespołu stacji Nowa TV. Sympatyczna dziennikarka dotąd znana była widzom telewizji internetowej Super Express.tv, gdzie przeprowadzała głównie wywiady z gwiazdami. Teraz wraz z Jarosławem Kretem prowadzi program “Pogoda na jutro”.

Paulina Koziejowska, która doskonale sprawdza się jako pogodynka w NOWA TV, dała się poznać również jako jest prowadzącą program “Aktywnie z…” , w którym ćwiczyła z postaciami znanymi ze światem showbiznesu i sportu. Występuje też w programach rozrywkowych, w których komentuje bieżące wydarzenia showbiznesowe. Najczęściej gości w programie SuperStacji “Na tapecie”. Na swoim koncie ma też prowadzenie programów: „Zagadkowa wyspa” w Polonii 1 oraz „Śladami gwiazd” w Tele5, była również gospodynią programu “Discomania” w TV.DISCO. Jedną z jej pasji jest moda. Przez jakiś czas prowadziła nawet bloga, na którym prezentowała stylizacje na różne okazje.paulina koziejowska aktywnie

fot. materiały promocyjne