Jabłczyńska, Herbuś, Zając, Szostak, Halejcio i Kaczorowska dla Fundacji Tesco Dzieciom!

Joanna Jabłczyńska, Edyta Herbuś, Klaudia Halejcio, Aneta Zając, Agnieszka Kaczorowska i Karolina Szostak na Pasażu Tesco warszawskiego Centrum Handlowego Gocław, świętowały piąte urodziny Fundacji Tesco Dzieciom.

Artystki wraz z licznie przybyłymi na Pasaż Tesco dziećmi malowały i ozdabiały pisanki, z których sprzedaży, dochód przeznaczony zostanie na rzecz fundacji. Gwiazdy opowiadały również o świętach w swoich domach i chętnie pozowały do zdjęć z najmłodszymi, a także złożyły autografy na gigantycznej pisance.

– Mimo napiętego ostatnimi czasy grafiku, zawsze znajdę czas na udział w akcjach charytatywnych – zapewnia nas Joanna Jabłczyńska, aktorka serialu “Na Wspólnej”, która jest jedną z faworytek w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. – W ogóle nie trzeba mnie namawiać na tego typu akcje – dodaje Klaudia Halejcio.

Wśród gości eventu znaleźli się również Agnieszka Jastrzębska i Łukasz Kędzior z portalu www.lukebook.pl

scena z: Edyta Herbuś, fot. Podlewski/AKPA scena z: Joanna Jabłczyńska, fot. Podlewski/AKPA scena z: Klaudia Halejcio, fot. Podlewski/AKPA fot. Podlewski/AKPAscena z: Agnieszka Jastrzębska, Edyta Herbuś, fot. Podlewski/AKPA

Fot. AKPA dla organizatora