Catering Goldi – z pasji do dobrego smaku!

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność smakować dań przygotowanych przez Catering Goldi i musimy przyznać, że jesteśmy pod dużym wrażeniem. A skoro nam smakowało, uznaliśmy, że Wy również powinniście dowiedzieć się o nim czegoś więcej, a przede wszystkim skosztować jedzenia, które każdego dnia przygotowywane jest z największą pasją i troską o podniebienie smakoszy.

Zespół Catering Goldi, to pasjonaci dobrego smaku, czerpiący inspiracje ze starej Warszawskiej Szkoły Kucharskiej. Właściciel firmy, czyli Grażyna Augustyniak to wieloletni restaurator oraz mistrz kucharski nabierający doświadczenia również poza granicami kraju. Współpraca z renomowanymi kucharzami oraz najlepszymi kelnerami z Województwa Mazowieckiego pozwala gwarantować najwyższą, złotą jakość usług. Dania Catering Goldi wielokrotnie zdobywały szczególne wyróżnienia w rozmaitych konkursach, między innymi na Poznańskich targach oraz na eventach w stolicy z udziałem gwiazd z pierwszych stron gazet.

Wieloletnie doświadczenie szefa kuchni (w najlepszych restauracjach stolicy) pozwala Cateing Goldi przygotować niemalże każde danie zaczynając od finger food, a kończąc na daniach z owocami morza. Gwarantujemy, że goście obecni na szkoleniu, spotkaniu biznesowym, pikniku, weselu czy evencie będą mile zaskoczeni smakiem potraw przygotowanych w naszej kuchni.

Cattering Goldi rekomendują, m.in.: Pascal Brodnicki, Gordon Ramsay i Robert Makłowicz.

Więcej na www.cateringgoldi.pl

Obsługa Klienta: 530 373 003

Mail: kontakt@cateringgoldi.pl