Dieta Cambridge naprawdę działa. Mamy dowody!

Opracowana przez brytyjskich naukowców dieta Cambridge jest naprawdę skuteczna! Przekonało się o tym wiele osób. Kilka kobiet, w tym ambasadorka Cambridge na Polskę, czyli Justyna Tomańska opowiedziało o swoich doświadczeniach przed kamerą. 

Dieta składa się z 6 stopni energetycznych, których wartość kaloryczna waha się od 415 do ponad 1500 kcal dziennie. O doborze stopnia programu decyduje konsultant, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby osoby odchudzającej się, czyli stopień nadwagi lub otyłości, stan zdrowia, rodzaj wykonywanej pracy, wiek, płeć, jak również upodobania smakowe. Jedną z zalet programu jest j bezpłatna opieka konsultanta-dietetyka! Jak obiecują przedstawiciele diety Cambridge zbilansowane produkty Cambridge stosowane zgodnie z zaleceniami programu przynoszą efekty. Sami zobaczcie!

Tuż przed świętami, odbył się finał konkursu „Polskę Odchudzamy” Diety Cambridge. Inauguracja miała miejsce w pięknym, luksusowym miejscu Talaria Resort & SPA,

Zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez Dietę Cambridge wzięli udział w metamorfozie, która była finałem ich zmagań związanych z utratą wagi. Trzydniowe spotkanie obfitowało w liczne atrakcje, w tym wieczór autorski z ambasadorką Justyną Tomańską, podczas którego uczestnicy mogli wymienić się doświadczeniami z procesu chudnięcia. Trener personalny Anna Klejn zdiagnozowała ich pod kątem dalszej pracy na figurą i utrzymaniem już osiągniętych efektów, a stylista Cecil Piotr-Kałuża dobrał i wykonał profesjonalny makijaż oraz fryzury, wybierając przy tym dla każdego finalisty stylizację sportową, casualową i wieczorową, jako sugestię do dalszej metamorfozy. Marka Water Clouds Sweden i Dieta Cambridge sprawili swoim gościom wyjątkowe prezenty. Spotkanie nie obyło się także bez zabiegów na ciało i ducha w profesjonalnym SPA Talarii oraz biesiady (dietetycznej), specjalnie przygotowanej przez Szefa Kuchni.
Partnerem motoryzacyjnym wydarzenia była marka SSang Yong, odzieżowym maki SU, MILS i Teresa Kopias, biżuteryjnym Pierre Lang, a całość wyprodukował Nowy Showroom/PRomotion Instytut na zlecenie MrTarget Sp. z o.o., który reprezentowała Dorota Rosa – koordynator kampanii.

A to sukcesy tych, którzy zaufali Diecie Cambridge:

Jola Tucka I miejsce z Tarnawki schudła 13,3 kg
Bernadeta Skrzypekul II miejsce z Rzeszowa schudła 10,65 kg
Tomasz Agacki III miejsce z Warszawy schudł 12 kilo

www.dieta–cambridge.pl

fot. materiały prasowe