Odkryj magię oczekiwania na święta z kalendarzem adwentowym Milka!

Każdy z nas doskonale kojarzy moment, kiedy dookoła pojawiają się pierwsze świąteczne ozdoby. A gdy w naszej ulubionej radiostacji po raz pierwszy rozbrzmiewają dzwonki sań, doskonale wiemy, że czas bożonarodzeniowych przygotowań właśnie się zaczął. Pragniemy cieszyć się magią nadchodzących świąt, a jednocześnie wiemy jak dużo mamy obowiązków związanych z ich przygotowaniem. W tym roku Milka, będąca orędownikiem delikatności, oddaje w ręce swoich konsumentów wyjątkowy adwentowy kalendarz, który przypomina, że warto zatrzymać się na chwilę i podzielić delikatnością z najbliższymi, a odkryjemy prawdziwą magię oczekiwania na święta. 

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to czas wypełniony przygotowaniami. Porządkujemy nasze domy, szukamy najpiękniejszej choinki, stoimy w długich kolejkach, pośpiesznie kupując prezenty, szykujemy wypieki i do tego wszystkiego jeszcze bierzemy udział w przedświątecznych spotkaniach w pracy i z przyjaciółmi. Nadmiar obowiązków sprawia, że zamiast prawdziwej radości i ekscytacji przygotowaniom zaczyna towarzyszyć gorączkowy pośpiech i zdenerwowanie. Dlatego w tegorocznej kampanii Milka pragnie przypomnieć o tym, co najważniejsze, i o czym w ferworze przedświątecznych zmagań często zapominamy: o prawdziwej magii oczekiwania na święta, którą możemy odkryć w każdym najmniejszym przedświątecznym rytuale, jeśli tylko zrobimy to wspólnie z najbliższymi.

By w delikatny sposób zatrzymać nas i pozwolić delektować się tymi chwilami, specjalnie na tę okazję Milka przygotowała dla swoich konsumentów piękny adwentowy kalendarz. Zawiera on 24 okienka z niepowtarzalną czekoladową figurką w środku, przeznaczoną na każdy dzień przedświątecznego oczekiwania.

Kampanii towarzyszyć będą również wyjątkowe animowane filmy z piosenkami, poświęcone przedświątecznym rytuałom, w wykonaniu bohaterów kalendarza, które od 1 grudnia będzie można usłyszeć na Facebooku https://www.facebook.com/MilkaPoland i na kanale Youtube marki https://www.youtube.com/user/MilkaPolska