GLOV wspiera podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll

Firma Phenicoptere, producent GLOV Hydro Demaquillage – innowacyjnych rękawic, które usuną nawet najmocniejszy makijaż i inne zabrudzenia wyłącznie za pomocą wody, podjęła współpracę z Fundacją Rak’n’Roll, działającą na rzecz osób chorych na raka. Przez cały listopad i grudzień, przy zakupie w sklepie internetowym specjalnie oznaczonego zestawu świątecznego, dodatkowa sztuka GLOV on-the-go zostanie oddana na cele charytatywne Fundacji.

W ramach akcji, zostanie wyprodukowana limitowana edycja rękawic – GLOV supporting Rak’n’Roll. Czerwień jest przewodnim kolorem Fundacji, dlatego też GLOV on-the-go pojawią się w wersji z lamówką w tym właśnie odcieniu. Po zakończeniu akcji promocyjnej Phenicoptere przekaże produkty dla podopiecznych Rak’n’Roll, które zostaną rozdysponowane m.in. podczas organizowanych przez Fundację warsztatów urodowych. Rękawice będą również wystawione w sklepie online prowadzonym przez Fundację Rak’n’Roll, a dochody uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na cele statutowe.

Pragniemy wykorzystać to, co udało nam się osiągnąć również po to, aby pomagać innym. Fakt, że efekty naszej pracy mogą przyczynić się do wsparcia osób walczących z rakiem jest dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Myślę, że również nasze klientki docenią to, że kupując rękawice GLOV on-the-go będą mogły uszczęśliwić nie tylko siebie, ale też poprawić los kogoś innego – mówi Monika Żochowska, kreatorka GLOV Hydro Demaquillage, Co-Founder i  CEO Phenicoptere Sp. z o.o.

GLOV on-the-go_supporting rak n roll

GLOV to innowacyjne produkty do oczyszczania twarzy, które dokładnie zmyją makijaż i inne zanieczyszczenia oraz zredukują nadmiar sebum wyłącznie za pomocą wody. Zostały stworzone z mikrowłókien, które nie naruszają bariery hydrolipidowej skóry, czyli nie zaburzają jej naturalnego pH. Przeznaczone są do każdego rodzaju cery, nawet atopowej. Zyskały uznanie rzeszy konsumentek nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie wywołując rewolucję na rynku kosmetycznym.