REUMPAPAI – KIEDY KAŻDY RUCH BOLI

Mniej lub bardziej nasilone dolegliwości reumatyczne to chleb powszedni większości z nas. Musimy więc nauczyć się sobie z nimi radzić, chociażby sięgając po Reumpapai firmy Herbalmed, suplement diety z apteki wspomagający w naturalny sposób funkcjonowanie naszego układu kostnego, stawów oraz mięśni.

Choroby nazywane potocznie reumatycznymi to nie jedna, ale wiele dolegliwości o różnym pochodzeniu i nasileniu: choroby zwyrodnieniowe stawów (rwa kulszowa i ramienna), reumatoidalne zapalenie stawów i nerwobóle mięśniowe. Zwyrodnienia kręgosłupa mogą powodować dolegliwości neurologiczne – ucisk na naczynia krwionośne albo nerwy bywa przyczyną bólu i zawrotów głowy, a nawet i zaburzeń świadomości.

Co złagodzi dolegliwości bólowe? Możemy sięgnąć po suplementy diety, które wspomagają naturalne funkcje narządu ruchu, stawów i mięśni. Na przykład Reumpapai –suplement diety, w którego składzie znajdziemy standaryzowane ekstrakty roślinne:

  • ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej (Glycyrrhizae radix extract),
  • ekstrakt z kory cynamonowej (Cinnamommi cortex extract),
  • ekstrakt z owocu pieprzu jawajskiego (Retrofracti fructus extract).

Rośliny, z których pozyskuje się te ekstrakty, są powszechnie wykorzystywane i całkowicie bezpieczne – używane w kuchni i stosowane od wieków w tradycyjnej, wschodniej medycynie w łagodzeniu bólu i stanów zapalnych, szczególnie stawów, mięśni, rwie kulszowej, ramiennej i tzw. zapaleniu korzonków.

Opakowanie: 100 kapsułek, cena: ok. 35 zł