Kulisy sesji zdjęciowej Miss Polski dla Nessi!

Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, reklamuje buty dla kobiet z charakterem. Backstage z sesji zdjęciowej.

Marka obuwnicza Nessi intensywnie przygotowuje się do kampanii kolekcji na sezon jesień 2015/ zima 2016. Jednym z etapów przygotowań jest wizerunkowa sesja zdjęciowa z udziałem Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014, która od kilku tygodni jest ambasadorką butów dla kobiet z charakterem.

Buty Nessi znane są przede wszystkim jako buty wygodne, dla aktywnych i wymagających kobiet. Kolekcja na sezon jesień 2015/zima 2016 dedykowana jest miłośniczkom obuwniczej klasyki, z zaskakującymi modelami dla  fashionistek.

Na efekt  finalny sesji przyjdzie nam poczekać  do połowy sierpnia, do oficjalnej premiery kolekcji, ale już dziś możemy pokazać kulisy pracy na planie.  Jak widać na zdjęciach, atmosfera była kreatywna, co  gwarantuje, że efekt finalny będzie zaskakujący.

Za obiektywem po raz trzeci dla Nessi stanął Arcadius Mauritz, stylizacją zajęła się Marta Harner, o makijaż zadbało Premiere Studio Visage, odzież zabezpieczyło Balladine.com, dodatki Danish Design i Lavocca, produkcją zajął się PRomotion Instytut  Events, a sesja odbyła się w Studio Czarnobyl.image018 image019 image016 image040 image036 image031 image030 image023 image024

Film backstage: