Mistrzyni Świata UFC – Joanna Jędrzejczyk została ambasadorką marki Reebok!

Marka Reebok podpisała właśnie kontrakt ambasadorski z Joanną Jędrzejczyk – jedną z najbardziej uzdolnionych polskich zawodniczek MMA. Jędrzejczyk jest pierwszą Polką wnajwiększej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie – UFC. Szybko też stała się mistrzynią wagi słomkowej UFC, pokonując w marcu 2015 roku CarlęEsparza.Parę dni temu w czasie walki wieczoru na gali w Berlinie, Joanna udowodniła, że nie zamierza rozstawać się z pasem mistrzowskim, pokonując przez techniczny knockout Jessicę Penne.

Jędrzejczyk uosabia wszystko, co marka Reebok uznaje za najważniejsze w sporcie: odwagę, determinację oraz pokonywanie granic, które każdego dnia stawia przed nami nasze własne ciało. Choć sporty walki uważane są za mało kobiecą dyscyplinę, Mistrzyni Świata UFC niejednokrotnie pokazała podczas starć kobiece piękno prawdziwej wojowniczki, która za każdym razem odkrywa swoją siłę na nowo.

– Reebok konsekwentnie pokazuje, że fitness może być naprawdę wymagający – mówi Jędrzejczyk. – Cieszę się, że razem będziemy mogli inspirować kobiety w Polsce trenowania jak fighterki. Plan oparty o MMA, boxing, czy kickboxing to gwarancja doskonałej formy – dodaje.

Ogłoszona w grudniu 2014 współpraca marki Reebok z organizacją UFC zelektryzowała świat mieszanych sztuk walki. Obie strony reprezentują podobne podejście do fitnessu. Polega ono na ciągłym stawianiu sobie wyzwań i testowaniu swoich ograniczeń. Marka Reebok pragnie wspierać społeczność zjednoczoną przez fitness we wspólnym celu – bycia najlepszą wersją samych siebie. Trudno wyobrazić sobie w Polsce lepszą ambasadorkę tego podejścia, niż popularna „JJ”.

Kolejne zwycięstwa Jędrzejczyk stawiają ją na szczycie w swojej kategorii, co powoduje, że staje się zarazem wymarzonym przeciwnikiem dla coraz silniejszej grupy pretendentek do przejęcia tytułu. Marka Reebok pragnie wesprzeć ją w jej dalszych osiągnięciach na ringu UFC, podobnie jak wspiera wielu innych sportowców walczących w tej organizacji, m.in. Rondę Rousey, która przetarła szlak Joannie i jako pierwsza kobieta podpisała kontrakt z UFC.

Joanna Jędrzejczyk_3