SunOzon – najlepszy pod słońcem!

Nadchodzą wakacje! Przed nami dni pełne słońca, szaleństw na plaży i błogiego odpoczynku.  Z myślą o wszystkich wczasowiczach drogerie Rossmann przygotowały szeroką gamę produktów do opalania. Wśród nich znajdziemy olejki, mleczka, balsamy, a nawet produkty dla osób z wrażliwą skórą i te stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. Szukajmy na półkach kosmetyków marki Sunozon – eksperta od rozsądnego opalania!

Dzięki bogatej ofercie drogerii Rossmann zapomnimy o szkodliwym działaniu promieni UV – produkty Sunozon gwarantują skuteczność i są łatwe w użyciu. W szerokiej gamie kremów, mleczek i olejków każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jak powinniśmy się przygotować do wakacyjnego wyjazdu? Najpierw dobierzmy produkty do opalania z odpowiednim faktorem dla naszego typu cery, a następnie te gwarantujące nawilżenie skóry po opalaniu.

W asortymencie Rossmanna znajdziemy też preparaty specjalistyczne dla osób, których skóra ma skłonności alergiczne. Produkty Sunozon pomogą również tym, którzy nie zastosowali się do porad związanych z bezpiecznym opalaniem i muszą się zmierzyć z poparzeniami skóry. Wszystkie kosmetyki zostały przebadane dermatologicznie.

Przedstawiamy wybrane produkty Sunozon:

Dla miłośników słońca

Sunozon, mleczko do opalania SPF 20 i krem do opalania SPF 20 – wodoodporne kosmetyki przeznaczone do jasnej, wrażliwej na słońce skóry, które intensywnie nawilżają i chronią przed procesem starzenia.

Sunozon, mleczko do opalania SPF 20_RossmannSunozon, krem do opalania SPF 20_Rossmann

Sunozon Wet Skin, SPF 15 i 30 – wodoodporne olejki gwarantujące natychmiastową ochronę przed słońcem i poparzeniami słonecznymi oraz wyjątkową pielęgnację skóry. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii błyskawicznie wchłaniają się w skórę, a przy tym zapewniają jej piękny i zdrowy wygląd.

Sunozon Classic, olejek do opalania w sprayu SPF 15 i 25 – intensywnie nawilżające, wodoodporne kosmetyki w wygodnym opakowaniu. Po ich aplikacji skóra wygląda na jędrną
i rozświetloną.

Sunozon Med, mleczko do opalania SPF 20, 30 i 50 – specjalistyczny preparat dla osób z bardzo wrażliwą, skłonną do alergii skórą. Produkt jest bezzapachowy i posiada certyfikat Niemieckiego Instytutu ds. Alergii i Astmy – DAAB (gwarantujący wykorzystanie najwyższej jakości składników pozbawionych właściwości drażniących i alergizujących).

Sunozon, krem do opalania dla dzieci SPF 50 i mleczko dla dzieci SPF 50 – wodoodporne kosmetyki, dzięki którym żadna mama nie będzie musiała namawiać swojego malucha do wyjścia z wody. Krem i mleczko gwarantują najwyższą ochronę dziecięcej skóry! Bajkowe etykiety sprawią, że najmłodsi sami będą pamiętać o używaniu swoich ulubionych kosmetyków przed wyjściem na słońce. Sunozon, krem do opalania dla dzieci SPF 50_Rossmann

Do zadań specjalnych

Sunozon Classic, matujący fluid przeciwsłoneczny SPF 30 i 50 – absolutna nowość na półkach Rossmanna – połączenie fluidu i preparatu o wysokim poziomie ochrony. Ten wodoodporny krem do twarzy nie tylko matuje, ale również zapobiega przesuszeniu i powstawaniu nowych zmian posłonecznych oraz przedwczesnemu starzeniu się cery.

Sunozon, spray ochronny do włosów – dobroczynny kosmetyk w sprayu, który ochroni włosy przed silnym promieniowaniem i zapobiegnie ich wysuszeniu.

Isana, pomadka ochronna do ust (Sun) – pomadka z filtrem przeciwsłonecznym UVA/UVB. Sprawia, że usta są odpowiednio nawilżone.


Sunozon Classic, matuj¦ůcy fluid przeciws+éoneczny SPF 30_Rossmann

Sunozon,spray ochronny do w+éos+-w_Rossmann

Po słonecznej kąpieli

Sunozon Apres, balsam po opalaniu pod prysznic, Shower & Go – kojący lotion pod prysznic, do stosowania na mokrą skórę. Odświeża, nawilża, wygładza i utrwala opaleniznę.

Sunozon Apres, żel po opalaniu z aloesem – kosmetyk, który zapewni Ci dłuższy efekt opalenizny. Dzięki zawartości aloesu, prowitaminy B5 i alantoiny intensywnie nawilża zmęczoną opalaniem skórę, zapewniając przy tym uczucie chłodu i przyjemnego odświeżenia.

 Sunozon Apres, balsam po opalaniu pod prysznic, Shower & Go

Ceny wybranych produktów Sunozon z oferty drogerii Rossmann:

Dla miłośników słońca

Sunozon mleczko do opalania SPF 20, cena: 8,99 zł/200 ml

Sunozon krem do opalania SPF 20, cena: 6,99 zł/100 ml

Sunozon Wet Skin, spray SPF 15, cena: 25,99 zł/200 ml

Sunozon Wet Skin, spray SPF 30, cena: 37,99 zł/200 ml

Sunozon Classic, olejek do opalania w sprayu SPF 15, cena: 14,59 zł/150 ml

Sunozon Classic, olejek do opalania w sprayu SPF 25, cena: 17,99 zł/150 ml

Sunozon Med, mleczko do opalania SPF 20, cena: 14,99 zł/200 ml

Sunozon Med, mleczko do opalania SPF 30, cena: 14,99 zł/200 ml

Sunozon Med, mleczko do opalania SPF 50, cena: 23,89 zł/200 ml

Sunozon, krem do opalania dla dzieci SPF 50, cena: 16,99 zł/150 ml

Do zadań specjalnych

Sunozon Classic, matujący fluid przeciwsłoneczny SPF 30, cena: 8,99 zł/50 ml

Sunozon Classic, matujący fluid przeciwsłoneczny SPF 50, cena: 13,79 zł/50 ml

Sunozon, spray ochronny do włosów, cena: 6,99 zł/150 ml

Isana, pomadka ochronna do ust (Sun) 4,19 zł/4,8 g

Po słonecznej kąpieli

Sunozon Apres, balsam po opalaniu pod prysznic, Shower & Go, cena: 9 ,29 zł/200 ml

Sunozon Apres, żel po opalaniu z aloesem, cena: 8,19 zł/150 ml