DERMAMEDIC PALACE DAYS

“DERMAMEDIC PALACE DAYS” to projekt cykliczny skierowany do kobiet! Każda z Pań znajdzie w nim coś inspirującego… rozpoczynając od rozwoju osobistego, tajników zdrowia i urody, po sekrety pięknego wizerunku i dobrego stylu, a to wszystko doprawione szczyptą kultury!

Premierowe spotkanie odbyło się 20 stycznia 2015 w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace – mieszczącej się w samym centrum Warszawy w budynku Pałacu Kultury i Nauki.

Spotkanie koordynowała i poprowadziła: Olga Kisiel-Konopka

Premierowe DERMAMEDIC PALACE DAYS okazało się ogromnym sukcesem, a przygotowany program zadowolił licznie przybyłe uczestniczki.

Główny Partner projektu – marka Intraceuticals zaprezentowała swój rewelacyjny zabieg Rejuvenate.

Rejuvenate to zabieg odmładzający na twarz. Zawiera kwas hialuronowy, witaminy A, C, E, zieloną herbatę, skwalen, aloes, bisabolol, beta-glukan, pantenol. Regeneruje i zwiększa gęstość i objętość skóry, czyniąc ją grubszą i mocniejszą. Wypełnia zmarszczki i sprawia, że skóra staje się jędrniejsza. Zabieg odmładzający RejuvenateIntraceuticals odpowiedni jest dla skóry poszarzałej, poluźnionej i zmęczonej. Jeśli chodzi o typ skóry – to tutaj ma przeciwwskazań, odpowiedni jest dla każdego typu. W celu ochrony, rewitalizacji oraz regeneracji można go wykonywać również u młodych osób.

Podczas wtorkowego spotkania – odbyło się również inspirujące szkolenie z Moniką Perdjon – dyplomowanym coach’em i trenerem, pomagającym klientom zrozumieć stres, pokonać jego objawy psychosomatyczne odzyskać spokój i harmonię.  Panie ćwiczyły motywację i doskonaliły umiejętności osiągania celu!

Każda z Pań mogła skorzystać z porady stylisty z showroomu POP UP STORY, a także przymierzyć jedną z pięknych kreacji zaprojektowanych przez najzdolniejszych polskich projektantów, gdyż POP UP STORY zagościł w tym dniu w DermamedicPalac.

Do dyspozycji Pań była również Krystyna Odolińka, twórczyni marki KOD.

O podniebienia Pań zadbała młoda marka food design JEMY.

Partnerami spotkania byli:Intraceuticals, Luminosfera, KOD, POP UP STORY, MINI – Bawaria Motors, JEMY, Rent Design, Akademia Tańca – Sulewscy.

DSC_2982 _NEW5684 _NEW5727 _NEW5744 _NEW5777 _NEW5820 _NEW5821 _NEW5823 _NEW5839 DSC_2963

Fot. materiały prasowe