Marka Kipling otworzyła pierwszy sklep w Polsce!

Wiodąca na rynku torebek i akcesoriów marka Kipling wkroczyła do Polski! Pierwszy sklep został otwarty w połowie listopada w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Wywodząca się z Antwerpii marka Kipling jest belgijskim producentem torebek i kobiecych akcesoriów. Obecny na rynku od 1987 roku brand wyróżnia się charakterystycznym designem i  zabawnym logo wykorzystującym wizerunek małpki.

Nazwa nawiązuje do nazwiska autora „Księgi Dżungli” – brytyjskiego pisarza Rudyarda Kiplinga. Jego pełna przygód i pozytywnej energii twórczość świetnie oddaje ducha marki.

Produkty Kipling projektowane są z myślą o nowoczesnych, aktywnych mieszkankach miast, które pragną wyglądać stylowo w każdej sytuacji. W ofercie znajdziecie torebki na co dzień, sportowe, wieczorowe i podróżne – wszechstronna kolekcja skierowana jest do współczesnych kobiet, które z powodzeniem łączą różne role życiowe i potrzebują praktycznych akcesoriów na różnorodne okazje.

Salon Kipling w warszawskiej Arkadii to coś więcej niż tylko sklep – wystrój i obsługa sprawiają, że Klienci mogą poczuć się w nim jak w domu. Koncept House of Kipling inspirowany jest radosną atmosferą życia rodzinnego, co wyrażają m.in. jasne barwy będące tłem dla prezentowanej kolekcji. Wystrój sklepu podkreśla to, co najbardziej charakterystyczne w wizerunku marki – unikalny styl, zabawny design oraz wszechstronność kolekcji.
– Koncept salonu znany jest już na całym świecie. Od grudnia 2013 roku ponad 150 salonów marki zostało zaaranżowanych w stylu House of Kipling. Zależy nam na rozwoju marki Kipling w Polsce i zaprezentowaniu jej jako modnej, a jednocześnie praktycznej i dostępnej. Zapraszamy wszystkie Polki do wizyty w salonie w Warszawie. Wierzymy, że będą pozytywnie zaskoczone szerokim asortymentem torebek i akcesoriów – powiedział prezes Richard Macey.

Znana z zawrotnych wyników sprzedaży 30 torebek na minutę, marka Kipling nie jest już kojarzona jedynie ze swoim flagowym produktem – torbami z marszczonego nylonu. Polskie klientki z pewnością będą zaskoczone różnorodnością modeli toreb i akcesoriów wykonanych z najwyższej jakości materiałów, jak np. skóra, dostępnych w stylowej gamie kolorystycznej.

kipling 1