Zarezerwuj chwilę dla siebie – Douglas Beauty Street 2014 w Warszawie

Czasem warto na chwilę zatrzymać się, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem „Douglas Beauty Street”, dla kobiet które chcą poddać się metamorfozie i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie make upu, pielęgnacji i najnowszych trendów w makijażu.

W drugiej już edycji projektu, zaplanowano cykl kilkudziesięciu spotkań w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniach 9-11 października 2014 w Perfumerii Douglas w Warszawie, w Galerii Mokotów.

Czas na zmiany

Zmiana fryzury, perfekcyjny makijaż oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania z najlepszymi specjalistami marek kosmetycznych, podczas którego przejdą one kompleksową metamorfozę. Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacjii eksperci ds. zapachów wydobędą piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będzie się czuła wyjątkowo. Spotkania z ekspertami są otwarte po uprzedniej rezerwacji miejsca. Na zakończenie metamorfozy, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerskich Douglas Beauty Street będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie Panie chętne do zmiany swojego wizerunku mogą zarezerwować termin spotkania w Perfumerii  Douglas w  Galerii Mokotów lub pod nr tel.: 22 852 29 56.

Zapisz się już dziś na swoją metamorfozę! Zadzwoń do wybranej perfumerii lub umów się na miejscu. 

Lista terminów i lokalizacji kolejnych spotkań Douglas Beauty Street:

9 -11.10 Galeria Mokotów, Warszawa

Informacje o akcji, aktualny kalendarz i terminy eventów w 2014 r. znajdziesz na Facebooku https://www.facebook.com/PerfumerieDouglasPolska oraz na  www.douglas.pl

DOUGLAS BEAUTY STREET_plakat

Obejrzyj film o projekcie: