PRZEŁOM W ZABIEGACH ESTETYCZNYCH – JEDYNY SYSTEM CHEMICZNEGO RESURFACINGU SKÓRA INNOWACJA-PROFESJONALIZM-SKUTECZNOŚĆ

Od niedawna na polskim rynku dostępna jest niezwykła Hiszpańska marka pH formula do Resurfacingu skóry, która zdążyła już podbić serca zarówno kosmetologów jak i pacjentów na całym świecie. Unikalna formuła zawiera w sobie mieszankę najbardziej znanych i skutecznych kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat.

Resurfacing jest pierwszą procedurą z zastosowaniem farmaceutycznych kosmeceutyków. To przełomowa formuła  nowej generacji oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, odmiennej od dotychczas stosowanych peelingów. Jej nowatorskie działanie polega na skutecznej aktywacji komórek w różnych warstwach skóry z jednoczesną redukcją podrażnień. Zabiegi resurfacingu skóry dostarczają zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych często występujących przy konwencjonalnych peelingach, co z pewnością czyni je niezwykle przełomowymi metodami leczenia.

FILOZOFIA RESURFACINGU PH FORMULA

Wiele lat badań i obserwacji produkcji peelingów chemicznych oraz produktów do iniekcji śródskórnej prowadzonych w Europie i Ameryce Południowej zaprocentowało stworzeniem przez hiszpańskie laboratorium  pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co  dało możliwość osiągnięcia maksymalnego, kontrolowanego poziomu uwalnianych protonów, tworząc tym samym warunki dla optymalnej odbudowy komórek skóry. Dopełnieniem zastosowania resurfacingu (przebudowy) skóry jest włączenie do wszystkich produktów specjalnego kompleksu transportującego PH DVCTM.

Na jego skuteczność składa się zastosowanie trzech struktur:

1. kompleks saponiny – zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych skóry na drażnienie, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania  podrażnień i odczynów zapalnych.
2. spolaryzowana organiczna mikro struktura – zapewnia międzykomórkowy transport składników aktywnych.
3. F-dekalina – posiada nośne właściwości tlenu, co przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną skóry.
Kompleks ten posiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza że ułatwia jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.

WSKAZANIA DO RESURFACINGU PH FORMULA

Gama pH formula jest idealnie skrojona do potrzeb każdego pacjenta dzięki 3 siłom działania, o doborze których decyduje wrażliwość skóry oraz intensywność problemu. Resurfacing pH formula  przeznaczony jest dla wszystkich pacjentów z problemami: starzenia się skóry (AGE1, AGE2, AGE3), przebarwieniami (MELA1, MELA2, MELA3), trądzikiem (ACNE1, ACNE2, ACNE3) i skórą wrażliwą, naczynkową, trądzikiem różowaty (CR1). Niezwykle istotne jest aby zabiegi gabinetowego Resurfacingu skóry pH formula połączone były ze stosowaniem produktów przeznaczonych do domowej kuracji Resurfacingu, gdyż odpowiednio przygotowują one skórę i optymalizują uzyskane efekty.

RESURFACING PH FORMULA TO PRZEŁOM W ZAKRESIE LECZENIA GŁÓWNYCH PROBLEMÓW SKÓRY.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.beautymed.pl