Jesień najlepsza z belVitą!

Marka belVita po raz kolejny inspiruje sezonowymi produktami. Tym razem zachęcamy do spróbowania ciastek w wersji belVita Orzechy + czekolada oraz belVita Pyszne Nadzienie Kakaowe & Jogurt Naturalny. Pyszne i pożywne ciastka w połączeniu z polskimi jabłkami, produktem mlecznym i gorącym napojem ułatwią rozpoczęcie każdego jesiennego poranka.

Jesień to czas, który inspiruje nas swoimi barwami i zapachami. To idealny moment, żeby cieszyć się ulubionymi smakami zbożowych ciastek belVita z Orzechami i czekoladą lub belVita Pyszne Nadzienie Kakaowe&Jogurt Naturalny.

– Dni stają się coraz krótsze, ale  są na tyle ciepłe, by móc z nich w pełni korzystać. Odpowiednia na tę porę  roku dieta sprawi, że będziemy gotowi do podejmowania wszystkich jesiennych  wyzwań. Na szczęście, jak pokazują badania, zdecydowana większość Polaków  pamięta o śniadaniu – podczas jesiennych miesięcy warto zadbać o jego  urozmaicenie i włączyć do menu produkty pełnoziarniste, sezonowe owoce – mamy  teraz przecież pyszne polskie jabłka, czy gruszki. Wystarczy dodać   produkt mleczny i pożywny, zbilansowany posiłek gotowy – mówi prof.  L. Wądołowska, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,  ekspert Akademii belVita.

belVita_Pyszne_Nadzienie_Kakaowe_Jogurt_Naturalny belVita 300 g_Orzechy+Czekolada

Jesień da się lubić!

Największy wpływ na nasze samopoczucie mamy my sami.To, jak spędzamy wolne chwile, jak o siebie dbamy i z jakich składników składa się nasza dieta wpływa na nasz nastrój. Poniżej przypominamy o kilku powodach, dla których kochamy jesień:

>  Po upalnym lecie daje nam wytchnienie

> Podczas spacerów po lesie możemy podziwiwać piękno opadających złotych liści.

> W naszej kuchni zaczynają gościć polskie jabłka, które z produktem mlecznym, ciepłym napojem i ulubioną belVitą będą najlepszą bazą do rozpoczęcia każdego dnia!

– W jesienne poranki warto znaleźć czas na przygotowanie tego pierwszego posiłku, gdyż poprawi ono nie tylko nasz nastrój, ale będzie też dobrą bazą do rozpoczęcia dnia. belVita, jako ciastka stworzone specjalnie z myślą o śniadaniu, sprawdzą się idealnie! Jako marka będąca liderem w kategorii ciastek pożywnych, od lat obserwujemy zwyczaje śniadaniowe Polaków i kształtujemy trendy, pokazując, że ten najważniejszy posiłek może być jednocześnie szybki w przygotowaniu, pyszny i pożywny – mówi Ewelina Polińska – Nadra, brand manager belVita w Mondelez Polska S.A.

Do przygotowania zbilansowanego śniadania na jesienny poranek wykorzystać można ciastka zbożowe belVita Orzechy + czekolada lub belVita Pyszne Nadzienie Kakaowe & Jogurt Naturalny, produkt mleczny, porcję owoców i gorący napój. Takie połączenie to prosty i szybki przepis na udany początek dnia!

Dlaczego belVita? 

Bo jej receptura jest wyjątkowa: Produkt zawiera pełne ziarno przynajmniej 5 rodzajów zbóż. Jest źródłem witamin, składników mineralnych i błonnika.

Bo jest smaczna: belVita jest dostępna w wielu pysznych smakach, między innymi: Musli z Owocami, Zboża z Mlekiem, Kakaowe, Orzechy + Czekolada lub Owoce leśne, Pyszne Nadzienie z Jogurtem Naturalnym

Bo jest częścią zbilansowanego śniadania i pozwala dobrze zacząć dzień: Ciastka belVita to propozycja zbilansowanego śniadania wraz z porcją owoców, niskotłuszczowym produktem mlecznym oraz ciepłym napojem.

Energia na cały poranek*

Ciastka śniadaniowe belVita mają wysoką zawartość skrobi wolno trawionej, która jest wolno uwalnianym węglowodanem. Spożycie produktów o wysokiej zawartości skrobi wolno trawionej (SDS) podnosi stężenie glukozy we krwi po posiłku w mniejszym stopniu niż spożycie produktów o niskiej zawartości SDS.