Szaleństwo kolorów i wzorów na paznokciach z marką Golden Rose

Wielbicielki kolorowego manicure do wyboru mają w tym sezonie techniki znane już z poprzednich lat oraz zupełne nowości.

1.Modny będzie tzw. manicure w formie półksiężyca, czyli malowanie paznokci dwoma rodzajami lakieru w kontrastowych kolorach – jedna część płytki, ta przy nasadzie paznokcia, przybiera wtedy kształt półkolisty.

2.Tradycyjny french nabrał kolorów – zamiast bieli do malowania wystającej części paznokcia używamy lakierów w różnych odcieniach: czasem na każdym palcu gości inny!

3.Hitem są pastele na paznokciach, czyli kremowe, kryjące lakiery w odcieniach rozbielonej zieleni, beżu, błękitu i różu – na przykład te z serii Paris Nail Lacquer (nr 236 to jaśminowa zieleń, nr 242 – blady odcień koloru łososiowego, a nr 132 – pastelowy błękit pogodnego nieba).

4.W propozycjach stylistów znalazły się także białe, kryjące lakiery.

5.Wielbicielki metalicznego połysku również w tym sezonie znajdą coś dla siebie – zwłaszcza wśród połyskujących Paris Magic Nail Lacquer.

6.W słonecznych promieniach ładnie odbijają się płytki pomalowane lakierami z brokatem – można wybierać spośród lśniących drobinek w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach (Jolly Jewels Nail Lacquer).

Jeżeli chodzi o kolory w manicure – wizażyści są konsekwentni i proponują odcienie królujące również na powiekach.

1.Zielenie – w serii Paris Nail są to na przykład: zieleń malachitowa – nr 151 albo egzotyczny odcień magicznego szmaragdu – nr 217; w palecie Rich Color znajdziemy świetlisty, soczyście zielony nr 18 i chłodny, morski nr 19.

2.Błękity i granaty – w serii Paris Nail: popielaty błękitny nr 130 i lazurowo niebieski nr 204. Lakiery Rich Color w niebieskiej tonacji to: nasycony pastelowym błękitem nr 15 i rozbielony granat numeru 16.

3.W tonacji faworyzowanych przez stylistów różów w serii Paris Nail znajdziemy: wpadający w fiolet amarant – nr 233 i malinowy nr 247.

4.Można też wybierać spośród tonacji nude.

Letnia ochrona paznokci

W trosce o płytkę paznokcia nie zapominajmy latem o profesjonalnym utwardzaczu manicure, najlepiej Quick Dry Top Coat. W jego