Startuje konkurs „Postaw namiot” z marką Durex!

Poczuj dotyk bliskiej Ci osoby z dala od cywilizacji. Uwiecznij wakacyjny RealFeel i wygraj niezapomniany wyjazd z Durex. Weź udział w konkursie i przyślij zdjęcie opakowania prezerwatyw Durex uwiecznionych w wyjątkowych miejscach, w których wraz z partnerem poczuliście Real Feel.

Na zwycięzcę–autora najciekawszego zdjęcia – czeka dwuosobowy wyjazd na weekend do francuskiego hotelu AttrapReves Hotel położonego z dala od miejskiego zgiełku, o niepowtarzalnym designie, a co najważniejsze – idealnego dla osób chcących spełniać swoje najskrytsze pragnienia o bliskości. Zgłoszenia przyjmowane są od 9 czerwca do końca lipca na stronie www.durex.pl/realfeel i na profilu Durex Polska na Facebooku.

Tego lata marka Durex pragnie zachęcić swoich konsumentów do  przeżywania naturalnych doznań!  Konkurs „Postaw namiot” ma im pomóc uwolnić się od cywilizacji, a tym samym rozbudzić potrzebę dotyku w związku, którego – jak pokazują badania marki Durex – Polacy doświadczają zdecydowanie za mało. Wspólne chwile warto spędzić naerotycznych masażach czy miłosnych uniesieniach. Jedynym ograniczeniem jest… fantazja!

Pary, które podzielą się zdjęciem z widokiem miejsca, które zbliżyło ich do siebie iwyzwoliło potrzebę wzajemnego dotyku, mogą wygrać wyjątkowy wyjazd na weekend do Francji. Wspólnie z Durex RealFeel,zwycięzcy będą cieszyć się swoją bliskością w otoczeniu natury.Autorzy najciekawszego zdjęcia spędzą zmysłowe chwile w specjalnym apartamencie–przeźroczystej kuliz widokiem na niebo, gwiazdy oraz przyrodę. To miejsce pozwoli im zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej!

To jednak nie koniec atrakcji! 69 wyróżnionych zgłoszeń  otrzyma czerwone namioty Durex wraz z wyposażeniem dla dwojga, a 100 osób otrzyma nagrody „pocieszenia” w postaci pakietów produktów Durex.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać od 9 czerwca do 31 lipca 2014 roku za pomocą strony internetowejwww.durex.pl/realfeellub w aplikacji na Facebooku.

Więcej informacji na stronie www.durex.pl/realfeel