Monika Goździalska zachwyca swoimi stylizacjami!

Okrzyknięta mianem celebrytki Monika Goździakska stosunkowo rzadko pojawia się na salonach, jednak jak już zdecyduje się na publiczne wyjście, swoją urodą i stylizacjami zachwyca niemal każdego.

Prowadząca „Kulinarny zawrót głowy” w porannym paśmie „Dzień Dobry Polsko” w TVP budzi zainteresowanie i podziw nienaganną figurą, stosownymi i oryginalnymi kreacjami, jak choćby czerwona koronkowa suknia marki Greed, którą modelka miała na sobie na ostatniej Gali Samochód Roku Playboya. Monika Goździalska najczęściej stawia na stroje w stylu casual, ale zawsze stawia na znane, sprawdzone marki. Podkreśla, że na co dzień i w pracy  najważniejsza jest dla niej wygoda. Cechą charakterystyczną dla niej  jest uśmiech, którym zawsze chętnie obdarza otoczenie.

Co planuje Monika na najbliższy czas? - Część wakacji Monika poświęci na dokończenie książki z przepisami z programu „Kulinarny zawrót głowy”, część na prace przygotowawcze przed otwarciem autorskiej restauracji, część na kręcenie programu, a po wakacjach Monika zaskoczy wszystkich na wizji, w zupełnie nowym wcieleniu – zdradza portalowi Beauty Fashion Health menadżerka gwiazdy.

Zobaczcie jak Monika Goździalska prezentuje się na czerwonym dywanie i w drodze na nagrania!

monika goździalska 4 monika goździalska 5 monika goździalska 6fot. materiały prasowe