Niezwykła bielizna Magic Wire by Triumph

Przedstawiamy przełomową innowację – Magic Wire – ucieleśnienie idealnego komfortu i naturalnego dopasowania. Nowość w kolekcji Triumph Jesień/Zima 2014 – Magic Wire – oferuje pełne wsparcie fiszbin, zapewniając komfort jakby ich nie było. 

W tym sezonie nasz innowacyjny biustonosz z „magiczną fiszbiną” – Magic Wire, zapewnia perfekcyjne podtrzymanie biustu, zastępując metalową fiszbinę – innowacyjną, silikonową.

W Triumph poświęcamy wiele czasu i uwagi na słuchanie naszych konsumentek i tworzenie rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby i problemy. Wszystko po to abyście czuły się komfortowo i pewnie bez względu na to w co jesteście ubrane. Najczęściej uskarżacie się na ogólny dyskomfort fiszbin, niewygodę i przesuwanie się miseczek. Od dziś koniec z tym! Stworzyliśmy nowy system usztywniania i modelowania – silikonową fiszbinę, która jest ukryta wewnątrz wkładek, tak aby skóra miała kontakt jedynie z miękkim, przyjemnym dla ciała materiałem. Nowy biustonosz Magic Wire zapewnia idealne dopasowanie, naturalne modelowanie biustu, a wbudowana siateczka stabilizacyjna, która dostosowuje się do ruchów Waszego ciała, gwarantuje dodatkowe wsparcie.

Kolekcja Triumph Jesień/Zima 2014, z naszym doskonałym rozwiązaniem Magic Wire, prezentuje niezwykle atrakcyjną ofertę, zaprojektowaną tak, aby spełniała Twoje oczekiwania.

Body Make-Up Magic Wire

Idealna bielizna na co dzień, to połączenie naszej najnowszej technologii silikonowych fiszbin z modnym designem, a wszystko po to abyście mogły czuć się w Body Make-Up jak w swojej drugiej skórze. Dzięki fiszbinom Magic Wire doświadczycie tego jedynego w swoim rodzaju dopasowania i komfortu – biustonosz jest tak wygodny, że nawet go nie poczujecie. Dostępny w rozmiarach od B do E.

Contouring Sensation Magic Wire

Oferujemy piękny i najbardziej kobiecy fason biustonosza, który łączy w sobie apogeum innowacyjności i komfortu, czyli delikatny a zarazem stabilny model Countouring Sensation. Modny design został wykończony luksusową, delikatną  koronką, bokami w kształcie muszli oraz ozdobnymi detalami w formie małych kokardek. Dostępny w rozmiarach od C do F.

Nowa kolekcja Triumph Jesień/Zima 2014 jest dostępna w sklepach od września 2014.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe