Paula Wrąbel – osobista stylistka, która nie tylko ubiera, ale też leczy z kompleksów!

Paula Wrąbel jest osobistą stylistką, która wyróżnia się tym, że ubieranie i stylizowanie swoich klientów zaczyna od rozmowy na temat samoakceptacji. Samoakceptacja to bardzo trudny temat, zwłaszcza w świecie kobiet. W swojej pracy Paula każdego dnia, spotyka kobiety, które z jakiegoś powodu nie lubią siebie, swojego ciała. Znacie to?

Ten krytyk w głowie, który często mówi “jesteś brzydka”, “jesteś gruba”, “masz duży brzuch”, “masz grube uda”, “nie masz już młodego, jędrnego ciała”. Każda z nas zna ten temat doskonale. Podczas spotkania z Paulą, dowiecie się co robić, by już tego nie słyszeć, nie myśleć i nie mówić tak o sobie. Dowiecie się jak uchronić wasze dzieci przed brakiem akceptacji siebie, by nie musiały żyć w przekonaniu, że nie są doskonałe. A kiedy to wszystko zostanie już poukładane, wyjaśnione i nazwane, gdy znajdziecie przyczynę tego myślenia, następnie zabierzecie się za analizę typu waszej sylwetki, która będzie drogą do dobrania dla was najlepszych fasonów, krojów, tkanin i połączeń ubrań. Analiza typu sylwetki jest ważna, pomaga jasno określić jakie partie ciała chcemy podkreślać, a od czego lepiej odwrócić uwagę. Staje się drogowskazem zwłaszcza podczas samodzielnych zakupów.

Kolejnym krokiem jest przegląd garderoby. Podczas tej części, stylistka wyjaśnia, które ubrania zostają w szafie i dlaczego, z czym nadszedł czas się pożegnać, co warto zostawić na pamiątkę oraz proponuje nowe zestawienia ubrań, które zostały w Twojej szafie, pokazuje jak je łączyć. Podczas takiego przeglądu szafy, powstaje też lista ubrań, którymi warto uzupełnić garderobę. Najczęściej są to rzeczy basicowe, podstawowe, które przydadzą się do wielu stylizacji, a jednak w szafie ich brakuje.

Jeśli wybierzecie się na wspólne zakupy, to wtedy dopiero naprawdę odkryjesz jak fantastycznie możesz wyglądać. Paula proponuje całe zestawy, łączy ubrania tak, by tworzyły spójną całość i garderobę, która będzie najwygodniejsza w użyciu, może to też być szafa kapsułowa, czyli taka, która składa się z kilkunastu rzeczy, które świetnie do siebie pasują i tworzą zestawy, które można wykorzystać w codziennym życiu.

Co w tym wszystkim jest najważniejsze, to że dzięki zdobytej wiedzy, nie popełniasz już błędów, wiesz jak łączyć ubrania w trafione zestawy, wiesz na co warto zwrócić uwagę, jak dokonywać wyborów i co najlepiej pasuje do stylu życia jaki prowadzisz, by było tak jak lubisz elegancko, wygodnie, charakterystycznie. Chaos i przekonanie, że nie masz się w co ubrać to już będzie przeszłość.

Paula jest też autorką 5 e-booków, w których dziali się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadzi warsztaty i szkolenia on-line oraz stacjonarnie, podczas których uczestnicy zdobywają cenną dla nich wiedzę oraz otrzymują odpowiedzi na pytania dotyczące stylu, sylwetek, kolorów.

Jaka jest jej misja? “Ubierać, a nie przebierać. Tak by każdy czuł się najlepiej w swojej drugiej skórze, jaką jest ubranie”.

www.paulawrabel.com

stylistka@paulawrabel.com

https://sklep.paulawrabel.com/pl/c/Sklep-Produkty/21

https://www.instagram.com/paula_osobista_stylistka/