Edyta Folwarska na Mikołajki, czyli “Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty” na prezent nie tylko od święta

Po sukcesie książki “Zbiór miłości niechcianych” Edyta Folwarska poszła o krok dalej i wydała kolejny bestseller, tym razem, pt. “Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty”. Wydawnictwo zachwyci nie tylko fanów Folwarskiej, która doskonale znana jest widzom Polsatu oraz stacji Polo TV.

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na mikołajkowy lub świąteczny prezent, gorąco polecamy Wam najnowszą książkę Edyty Folwarskiej “Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty”. Naszym zdaniem powinna trafić w ręce nie tylko zaczytujących się w romansach kobiet, czy sentymentalnych dziewczyn, ale również mężczyzn, którzy po przeczytaniu powinni mieć refleksję, jak nie należy postępować z kobietami. To pozycja, w której nie brakuje opisów odważnych scen seksu, ale także życiowych dramatów i dylematów głównej bohaterki Oliwii. Czy pod jej postacią kryje się sama Edyta Folwarska? Sięgnijcie po tę pasjonującą lekturę i sami oceńcie.

Tak do zakupu książki zachęca wydawnictwo Pascal:

Oliwia ma już za sobą nieudane małżeństwo, romans z żonatym mężczyzną oraz całą serię miłosnych rozczarowań. Jej życie obfituje w luksusy i rozrywki, jednak co z tego? Wciąż nie udało jej się spotkać mężczyzny, z którym połączyłoby ją prawdziwe uczucie.

Dlaczego faceci zawsze muszą coś przed nią ukrywać? Czy jest skazana na ciągłe porażki? A może to w niej leży problem?

Postanawia zmienić podejście i wcielić w życie nowy plan. Będzie silną kobietą, która nie potrzebuje miłości ani zobowiązań! Teraz to ona zabawi się ich kosztem.

Jak długo jednak uda jej się wytrwać w tym postanowieniu? Na jej drodze znów pojawiają się mężczyźni, którym nie potrafi się oprzeć, oraz okazje na gorący romans. A najciekawsze jeszcze przed nią…